Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam az egészet abba, és bízzam az időre? Vagy megoldódik vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, nem szeretném kikürtölni, hogy melyikre lényeg az, hogy az egyik budaira.


Nagyon sok lánnyal találkozok nap mint nap, és mint minden más huszonéves szeretnék én is párt találni. A közvetlen környezetem szerint (baráti környezetemben lévő lányok akik eléggé kritikusak) jól nézek semmi baj nincs velem sem külsőleg se belsőleg.


Viszont amikor elkezdek ismerkedni egy hölggyel aki tetszik és persze tudom, hogy független akkor az ismerkedés addig tart amig csak ÉN irok neki vagy kezdeményezek beszélgetést.

Az, hogy ők oda jöjjenek hogy Szia hogy vagy az sose fordult még elő.


Azon gondolkodom, hogy abba hagyom az egész ismerkedés témát pár évig és majd 5-6 év múlva újra kezdem.


Ezt azért tenném mert azt mondják, a 20-as lányok a 30-as pasikhoz sokkal jobban vonzódnak mint a 2-3évvel tőlük idősebb pasikhoz.


Szerintetek mit tegyek?



2014. jan. 22. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
te vagy a pasi.. szal neked kell odamenni..
2014. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, csak tudod a 100-dik próbálkozásnál úgy, hogy látom egy oldalú az egész nem látom túl sok értelmét.
2014. jan. 22. 08:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi rossz abban, ha te kezdeményezel.

Nem kell így elhatározni, hogy ismerkedem, vagy x évig nem ismerkedem. Majd jön magától. Érezd jól magad, tanulj, bulizz, szórakozz. Biztosan meg fogsz valakit ismerni, akivel egymásra találhattok.

2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ez egy viszonylag szűkebb körben történik, akkor gondolhatják a lányok, hogy te mindenkinél próbálkozol, ezért nem vesznek komolyan.

Ne konkrétan ismerkedni akarj, ha már kicsit megismertél valakit barátilag, akkor érezni fogod, hogy esetleg több is lehet-e belőle és akkor próbálkozzál.

2014. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod, az a bajod, hogy nem férfi vagy, hanem "pasi".
2014. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
olyan lánnyal kezdj, aki kulturált, és nem bulizza szét az agyát, ja, és nem feküdt még le a fél országgal. :)
2014. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Normális csajtól ne várd azt, hogy direktben kezdeményezzen, viszont jeleket osztogatnak (tudatosan és ösztönösen), csak Neked lehet hogy nem működnek jól a szenzorjaid (hangtónus, mozdulatok, arcmimika, vegetatív idegrendszer állapota, stb.) érzékelése. Vagy olyan csajnak vagy csak szimpatikus, akit nem igazán veszel észre. Ha nincs a látókörödben elég csaj, pl. műszaki szakos vagy, ismerkedj netes társkeresőn is. Ne rögtön a tökéletes csajt keresd. 100 körüli csajnak írjál (alap sablonlevél, profil alapján kicsit testre szabva), 10-20 pozitív válaszra számíts, abból pár randira. Érdemes járnod tánctanfolyamra is, salsát javaslom, csajokkal való

rutin megszerzéséhez ez is jó, nyíltan felvállaltan a kulturált ismerkedést is szolgálják.


Ha tényleg normálisan nézel ki, akkor egyetem elvégzése után, ha jó állásod lesz, pl. egy multinál, akkor hirtelen szinte sokkal versenyképesebb leszel, talán kicsit meg is fogsz lepődni rajta, hogy jobb csajoknak is hirtelen kívánatos leszel.

2014. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

"te vagy a pasi.. szal neked kell odamenni.."


Ja értem, szóval a nőnek nem kell semmit se tennie ismerkedésnél, majd őméltósága nagy kegyet gyakorol ha igent mond a pasi vergődésére. Mert milyen már, ha a nőnek is kell csinálnia valamit.


LOL.


Gratulálok. Itt tart ma a női nem.

2014. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Soulmojo, nem ma tart itt a női nem, ez mindig is így volt. Pont hogy mára lazult fel, mert nem ciki (de elvárt azért ne legyen!), ha ő lép. A legtöbb fiú - legalábbis akikkel én ismerkedtem - kifejezetten zavarónak találja, ha nem lehet úgy igazán, önerőből meghódítani valakit.

Ha tényleg századjára is csak te keresed, akkor valószínűleg olyat választottál, aki nem érdeklődik irántad... Bár ezt azért az esetek nagy részében már lehet tudni előre.


A kérdésre a válaszom: nem, ne add fel!

2014. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
személyesen te oda mész hozzájuk? elhivod öket randizni?
2014. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!