Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elhívott biliárdozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elhívott biliárdozni, mivel azt mondtam neki, hogy szeretek, de valójában nem igazán tudok. Elég ciki lesz ott bénázni, ráadásul a haverjai is jönnek, akik mind tudnak, szinte profin. Lehet, hogy nem kéne elmennem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem,figyelj én is szeretek focizni de nem tudok,egyszerűen béna vagyok hozzá,meg a kudarcok után inkább kosárlabdáztam,abban jobb voltam...

Szal menj el, majd segít,nevetni meg nem fognak legalábbis ha nem bunkók,ezt neked kell tudni, én tudom h ha elviszek egy csajt magammal a barátok megtisztelnek azzal és ez visszafelé is igaz h nem nevetjük ki a másiknak a barátnőjét,egymást persze igen de az már más:D

2009. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
erre mondják azt,hogy a HAZUG EMBERT HAMARABB UTOLÉRIK,MINT A SÁNTA KUTYÁT.tanuld meg,hogy nem szabad hazudni,főleg nem annak aki közel áll hozzád.akkor mit hazudsz annak,aki nem annyira kedves a számodra?nem szabad.tanácsot nemtudok adni,hogy elmenj vagy sem, mert máskor is fognak hívni,de mindig adsz valami magyarázatot,hogy mért nem mész?inkább valld be az is jobb,mint mindig hazudni neki.petig ez csak egy kis dolog,az életben még nagyon sok dolog lesz,amikor hazudhatna az ember,de minek?mindennek vállalni kell a következményét.
2009. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem hazudtam. Félreértettél. Hogy szeretek biliárdozni, igaz, azt is tudja, hogy nem igazán tudok. Erre azt feleli, hogy nem baj, ő sem, de ez nem igaz, csak meg akar nyugtatni. Azzal, ha azt mondom, szeretek biliárdozni, nem hazudom azt, hogy tudok.
2009. dec. 4. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki egyszerűen, hogy szeretek. de nem igazán tudok. nem lehet mindenki mindenben jó. :) Sőt még ez neki jól is fog esni, hogy segíthet neked. :)
2009. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy fogni fogja a fejét, és kínosan próbál majd az oldalamon egyenlíteni. :D
2009. dec. 4. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Felesleges ebből problémát csinánlnod, senkit nem fog feszélyezni, hogy nem vagy jó. Az én barátnőm is szeret, mégse igazán tud. Ettől még szívesen játszunk vele is. Hidd el velük is így lesz. Ezt 100%-ban garantálom.

2009. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos én 21 éves vagyok és most már úgy egy hónapja tanítanak engem biliárdozni, a barátom és a haverjai hétvégente. És ők is nagyon profik. De tudták, hogy én abszolút nem tudok. Mi jól elszórakozunk rajtam:D Amúgy most már mondhatom hogy szeretek, de még mindig nem tudok játszani. Szerintem ne aggódj, ha tudják hogy nem tudsz akkor nem lesz baj. Amúgy a férfiak imádnak tanítani a nőknek, legyen szó bármiről.
2009. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Francokat!Nem fogja kínosan a fejét fogni :-)

Elmentek biliárdozni,addig is együtt vagytok,kikapcsolódtok..Menj csak el,nem kell ebből ügyet csinálni!

A barátod!!! Akkor nem fog kicikizni,sőt szerintem inkább segít,ha mégis ügyetlenkednél!


De menj el ám! :-D

2009. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el, mert nagyon jó móka lesz. :)

És a barátod, meg a haverjai ha nevetnek is, az nem baj, nem kell magadra venni, hiszen örülj annak, hogy együtt vagytok, szórakoztok, hiszen ez csak egy játék.

Hidd el, nagyon fogod élvezni, ha elmész, a helyedben én semmiképpen sem hagynám ki.

2009. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!