Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hülyít állandóan? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyít állandóan? Ti szeretitek a meglepetéseket?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, és már legalább 100x elmondtam neki és megkértem, hogy fejezze be a hülye meglepetéseket, mert utálom őket! Pl. tudta, hogy mennyire szerettem volna az egyik üzletből az egyik táskát, ami a kirakatban volt. Csak sajnos nagyon sokba került. 2 hónapig gyűjtöttem rá, mire meglett a pénz. Végre ott voltam az üzletben, hogy megveszem, amikor közölte az eladónő, hogy sajnos pont 1 órája vitték el. Szomorúan mentem haza, elmondtam neki hogyan jártam. Mondta, hogy van ilyen... Aztán másnak reggel odaadta a táskát, hogy ő vette ám meg előlem. Meglepetésnek. Hát valahogy nem voltam túl boldog. Így már, hogy előtte megszivatott, egyáltalán nem tudtam örülni az ajándékának. Hasonló esetek többször előfordultak azóta is (pl. nem jött meg amiket karácsonyra rendeltem a rokonoknak internetről, aztán amikor már kezdtem volna ünnep előtt 1 nappal végigrohanni a várost, közölte, hogy jaj 1 hete itt vannak ám, csak meg akart lepni...), és én egyre nehezebben viselem, hogy mindig elcseszi ilyen hülyeségekkel az örömöm. Nem vagyunk már gyerekek (27 évesek vagyunk), hogy állandóan viccelődjünk.
2014. jan. 24. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Tudod mit? Akkor éljétek az unalmas, 78 éveseknek való életet.
2014. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Missi_Key ***** válasza:
mondd meg neki
2014. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, örülj neki amíg ilyen. Becsüld meg, mert az az 1 év, csak emlék lesz amit te fogsz a legjobban bánni, ha negatívan állsz mindenhez.
2014. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Cseréljünk problémákat!
2014. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Én örülnék neki...

27 évesen még bőven bohóckodhattok egy kicsit.

2014. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Tenyleg az a bajod hogy meglep? Gratulalni tudok csak, tenyleg.... -.- o legalabb szeret teged, de... ah, mindegy.... nem erdemled meg... adom az elso velemenyet...
2014. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!