Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg lettem, hazaköltözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lettem, hazaköltözött amíg meg nem gyógyulok. Ilyenkor mi a teendő? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h tüszős mandula gyulladást kaptam, nagyon magas lázzal, fájdalmakkal, stb... A csajom mikor beteg lettem, összepakolt, és hazaköltözött az anyjához, mondván h Ő sokkal rosszabbul lesz mint én, ha elkapja... Persze én sem szeretném ha megbetegedne, de ilyen állapotban még a wc-re eljutni is kihívás, nem hogy vásárolni menni... Ráadásul írt fb-n, hogy itthagyott egy-két dolgot, este ''koccanjunk'' valahol, vigyem el neki. Ez csak szerintem nem normális hozzáállás? Persze ha Ő beteg, akkor elvárja hogy még a p.csáját is kinyaljam...
2014. jan. 25. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura, ha én beteg vagyok, még egy kis nátha is, az én barátnőm gúvatt szemmel nézi jól vagyok-e, barátnőd nem nagyon viszonozza, szerintem nincs felnőve mivel jár egy kapcsolat, egészségben-betegségben...
2014. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon szánalmas. Persze rá nézve...
2014. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak mérgelődök, hogy az ilyen lányok vajon miért "jók" annyira, hogy még kérdés, hogy szakítsanak-e velük! A bunkóság netovábbja. Szóval mi van? Túl jó a teste, vagy mi? Mert hogy a lelke nem, az biztos.
2014. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

atttyaég, ez nem csak párkapcsolatilag, de emberségből is egy nagy büdös nulla.

Még egy barátom is ápolom ha kell, nemhogy a szerelmem....

2014. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Te nem tudsz hazaköltözni az anyádhoz, árva vagy? Ha egy mód van rá, senki nem szeretné elkapni, főleg ha nagyon rosszul lesz tőle.
2014. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az anyja kapja el, de a barátnője menekülhet?? Azt hittem felnőttkorban a párunk a párunk, és ha betegek vagyunk talán ő ápol, nem az anyánk....!
2014. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzás, amit a baràtnőd csinált!
2014. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szüleim meghaltak, nincs élő rokonom, hazaköltözni nem tudnék, mert otthon vagyok, a saját házamban...

Már nincs túl jó teste, kezd egyre jobban elhízni (most olyan alakja van mint annak a csajnak, akit elsőként kiraktak a VV villából. Nem tudom a nevét), én 36 vagyok, ő 21, a szex viszont baromi jó vele... Ráadásul nagyon erőlteti a házasságot is... Már két éve együtt vagyunk, de nem tudom mire számíthatok tőle egy ilyen eset után...

2014. jan. 25. 12:57
 9/14 Költőnő? ***** válasza:

házasságot???

és ha gyerek lesz és beteg lesz, Őt szerencsétlent ki fogja ápolni???

2014. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Áhh, ezzel nem házasodj.
2014. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!