Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátod állandóan nagy mellű csajokat küldözget a haverjának?

Figyelt kérdés

Ahányszor beleolvasok a facebook beszélgetéseibe a legjobb haverjával (igen, tudom hogy ez nem szép dolog), mindig találok linkeket, az ismerős barátnői közül a legszebbeket, legnagyobb mellűeket küldözgetik egymásnak.


Állandóan számon kérem, de állandóan azt mondja hogy ezt minden fiú csinálja és szeret, nem fog megcsalni.


Szerintetek bele lehet törődni, hogy a barátomnak más lányokra csorog a nyála?

Nekem pedig az önbizalmam folyamatosan csökken és csökken.

Kb. már sehol nem érzem magam.


2 és fél éve vagyunk együtt.


Párkapcsolatban élő fiúk! Ti is csináljátok ezt?



2014. jan. 25. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Igen csak az én nőm nem olyan bunkó hogy beleolvasgasson az üzeneteimbe vagy legalább úgy csinálja hogy ne tudjak róla.
2014. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs tisztelet, ott nincs szeretet!!!
2014. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Frepi voook ***** válasza:
96%
Nem. A barátnőm a legszebb nekem. Ha nem az övé (jelen esetben a mell) akkor nem csorgatom rá a nyálam.
2014. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elég baj ha a pasidnak erre van szüksége.. szerintem egy normális lányt komoly kapcsolatban igenis zavar.. ha ő meglátná h meztelen pasikat küldözgetsz a barátnődnek szerinted zavarná? tedd fel neki a kérdést..
2014. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4.

Elhiszed hogy a legtöbb férfit nem zavarná amíg a barátnőjének küldözgeti és nem egy másik férfinak.

2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
neked mekkora a melled? nem azért van ez, mert a barátod szereti a nagy mellű lányokat, de ezt tőled nem kapja meg, és ha virtuálisan is valahogy próbálja kielégíteni ezt az igényét (bár ebből könnyen átfordulhat fizikálissá)
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlkomplikálni az autóskártyával is amivel játszunk mindig a nagyobb nyer.Nem hiszem hogy mellette maradnál ha autóskártyával játszana a haverjával.
2014. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos alkatom van,.. 75/B.. a fenekem meg mint egy 17 évesé. Mégsem elég neki az, amim van.

Miért ilyen fontos a külső? Miért nem elégszik meg azzal, amim van?

2014. jan. 25. 10:22
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Az agyszinted is egy 17éves szintjén van mint a feneked.
2014. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Természetesen lehet így ítélkezni, mert azt könnyű. Könnyű megbántani a másikat, bármilyen jelzővel.


Nem tudom neked hogy esne, ha a komoly párkapcsolatodban ilyen fordulna elő. Gratulálok, te is nagyon értelmes ember vagy. Tudod vannak olyan dolgok, amik túl mennek a jóindulat határán, és ez egy ilyen dolog.

2014. jan. 25. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!