Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket mikor keres a barátotok egy szép éjszaka után?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja jöttem össze azzal a fiúval, akit nagyon szeretek. Egyszerűen alig bírom ki, hogy ne keressem őt azonnal, miután elváltak az útjaink. Néha nem is sikerül, ráadásul úgy érzem, hogy ez nem tetszik sem neki, sem pedig a többi pasinak. Tudtok nekem valamilyen arany középutat javasolni?
2014. jan. 25. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem magadban kell letisztaznod, azért mondom ezt, mert én is olyan vagyok, h azzonnal irnek, de tartom magam, nehéz de fejben eldől minden egy idő után
2014. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked. Néha te keresd, néha ő. Fele fele arányban. Amúgy szerintem kellemes, ha reggel elválunk, és este érdeklődik, hogy mi van velem. Komolyabb kapcsolatban azért szokásos a napi kommunikáció.
2014. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!