Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy olyan csajrol aki ck ugy 1-2-3 het utan valtogatja a pasiait?

Figyelt kérdés

Inkabb a sracok vellemenyere lennek kivancsi,hogy hogyan viszonyultok egy ilyen csajhoz:D:)

De csajok is irhatnak:),csak legyszi irjatok oda h fiu vagy lany:D


2009. dec. 4. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a sracok ugy viszonyulnak az ilyen csajokhoz, h egyszer-kétszer meghuzzak, és annyi.
2009. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1: tanulj meg írni...

2: "enyhén" r*banc -.-

2009. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

16:07 el tudtad olvasni, akkor írt. A billentyűzete valószínűleg nem magyar, ezért ékezet nélkül ír.

Az ilyen lány keresi magát, fogalma sincs mit csinál, később majd megbánja, mert normális férfi nem fog vele szóba állni.

2009. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy KURV@
2009. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de egyikkel sem fekszik le
2009. dec. 4. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Szíve joga, de körberöhögném, ha mindegyikre azt mondaná, hogy élete nagy szerelme.
2009. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy még nem fekszik le egyikkel sem, nagyon visszataszító, talán egy fokkal jobb mintha szex is lenne, de, elsőre k*rvának tűnne, aki nem tud megállapodni és mindig jobbat-jobbat-jobbat akar. Nekem van ilyen ismerősöm, és hát no comment.
2009. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fiú voltam/előző/
2009. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túlságosan akar egy kapcsolatot és nem talál normális srácot. De ha ilyen hamar cserélgeted őket akkor meg ne csodálkozz ha nem vesznek komolyan.. senki sem szeretik ha csak szórakoznak vele és csak használják.
2009. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én meg lány voltam
2009. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!