Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 szál rózsa túlzás?

Figyelt kérdés

Béküléshez vagy csak úgy,ha megakarod vmi olyan dologgal lepni a barátnőd amit ritkán kap..?

Mert sokan tulzásnak gondolják..de ha ritkán kap ajándékot?


2014. jan. 25. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem túlzás :D

Bár én azt preferálom, ha rendszeren kap váratlanul ezt-azt, pl: virágot is :)

2014. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En elfogadnam. :D 26/N
2014. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én se bánnám 18/L :D
2014. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz, csak át ne ess a ló túlsó oldalára. Én mondjuk nem vennék az illető nőnek ilyen szép ajándékot. Minek? Hogy azt feltételezze rólam, hogy csupán le akarom kenyerezni? Felesleges! Így inkább bele sem ugrok.
2014. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
100szál rózsa?:O hát akkor inkább valami hasznosat vegyél már ebből a sok pénzből
2014. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

Ne feledd, hogy az ilyen "extrémitással" nem 100 szál rózsát adsz neki, hanem olyan élményt, amit mástól majdnem biztosan nem fog megkapni.

Nézd végig a kommenteket, és gondold el, hogy tőlük nem kapna. Tőled meg igen. És nem kizárt, hogy egy életet él le úgy, hogy csak tőled kapott ilyet, 90 évesen is emlékezni fog rád.


A fantázia, kezdeményező készség, bátorság, kreativitás.

Ez most 100 szál rózsa, máskor más :) A lényeget érted :)

2014. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont 100zal több, mint amit valaha nőnek adtam...

Szerintem túlzás.

MAXIMUM 2-3 HA NAGYON CSOKORBA AKAROD KÖTNI.

dE NEM ARRA VAN, HOGY MEGVEDD A BOCSÁNAOT VAGY AKÁRMI, MINDENRE ELÉG AZ AZ 1-2 SZÁL IS, HA MÁR.

éN MONDJUK A SZEMÉLYESEBB DOLGOK HÍVE VAGYOK, EZÉRT IS NEM VESZEK AJÁNDÉKOT, INKÁBB CSINÁLOK.

2014. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem :)

és ha megcsalás miatt szeretnék békülni?

akkor nagyon szánalmas bocsánatkérés lenne?

2014. jan. 25. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:

megcsalás után kissé túl erőltetett lenne igen.

Azt nem tudom hogyan lehetne jóvátenni.

2014. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki, egy ilyet sose felejt el az ember, mivel nem sűrűn vesznek 100 szál rózsa csokrot :)
2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!