Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem? Miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Miért fontos neki ennyire az a lány?

Figyelt kérdés
Az exemmel még mindig jóban vagyok csak van köztünk 5 év. Lefeküdtünk is de a szülei nem örültek a annak hogy 16 vagyok. A fiú azt mondta hogy ne keseregjek mert ha 17 leszek és úgy alakul hogy újra együtt leszünk akkor velem lesz. Időközben lett egy barátnője de viszont nem szereti kérdeztem (nem csak én) tőle hogy miért van vele erre azt mondta hogy jó az ágyban de amúgy idegesiti stb..

2014. jan. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lesz màsabb ha 17 leszel nem értem a logikàt.
2014. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmivel nem lesz másabb...csak kifogás !
2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!