Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose mondja a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose mondja a barátnőm, hogy szeret. Lányok, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt vagyunk, és nagyon jól megvagyunk. Gyakran odabújik hozzám, szeretget, mikor mondom neki, hogy szeretlek, mindig mondja, hogy én is nagyon szeretlek, viszont magától soha nem mondja. Lányok, hogy van ez nálatok? Szoktátok magatoktól mondani, vagy elvárjátok, hogy előbb a pasi mondja állandóan?
2014. jan. 26. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Soha nem mondom senkinek, hogy szeretlek.... Ha mondják max azt mondom én is...

17/L

2014. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam mondani is és örülök annak is, ha a párom mondja először.

27L

2014. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
soha nem mondom senkinek.. egyszerűen nem esik a számra.. kellemetlenül érzem magam ha kimondom.
2014. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az exem 3 év alatt egyetlen egyszer mondta ki, akkor is azért, mert ez volt a téma.
2014. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ritkábban mondom, de nálam egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne szeretném a párom. Inkább éreztetem, mint mondom.:)
2014. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én sem mondom ki, nem azért mert nem így van csak egyszerűen nem megy 18/L
2014. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pedig lányok egy fiúnak is szüksége van erre a szóra. Mindig az a bajotok, hogy a pasik csak a szexet akarják, tehát ha találtok egy olyat aki nem, akkor mondjátok neki, mert mi is igénylejük. Ne gyakran, hogy értéktelen szó legyen, de azért mondjuk szex utáni egymáshoz bújásnál jól esik.
2014. jan. 27. 17:31
 8/11 Dorczyhhh válasza:
Nyugodj meg szerintem.Nem a saját példámmal jövök,mert még nem jártam senkivel,de nem jelent semmit ha nem mondja...attól még szeret ha együtt van veled.Fel a fejjel :)
2014. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baromság, a férfiaknak is van érzéseik, attól mert pasik, ku...va jól esik nekik a szeretlek szó, nem kell minden öt percbe kimondani de ha tényleg szereted..... nálam ha valami olyat tesz vagy nyújt amitől boldog leszek, én csillogó szemmel a szemébe mondom hogy szeretlek.....olyan nincs hogy egy igazi szerelmes nő ne mondja ki......hangsúlyozom IGAZI NŐ , nem a 13-20 éves lányokra értem .....
2014. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lány vagy nem szeret vagy egy hatalmas paraszt...
2014. márc. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!