Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 21 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves lány vagyok, nemrég szakítottam a barátommal. Nem rosszban váltunk el semmi viszály nincs köztünk azóta is beszélünk. Épp ez a gond, hogy már próbáltam vele beszélni esetleg újrakezdésről de közölte velem hogy nem akarja!?

Figyelt kérdés
Viszont mindig keres érdeklődik utánam nem értem miért van ez ha nem akar már. Ha én nem írok neki ő ír. Mit tegyek hogy megértsem mi van a fejében ?
2014. jan. 27. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
barátzóna
2014. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21 évesen képtelen vagy megkérdezni, hogy bocsi végül mit akarsz tőlem? Szakítottunk vagy sem? Ha azt mondja , hogy igen mehet a fenébe ebből mit nem értesz? Beszéld meg vele, lányként értelmesebbnek kéne lenned, ez így édeskevés.
2014. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nem működött; nem akarja saját magát szívatni azzal, hogy újrakezdi, majd megint át kell élnie a szakítást. Jobban tennéd, ha te is elfeledkeznél róla és próbálnál mást keresni, akár azon az áron is, hogy eltávolodtok jobban egymástól, vagy akár meg is szakad a kapcsolat köztetek.
2014. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
mint emberhez, ragaszkodna hozzád, de mint nőhöz, kapcsolathoz már nem
2014. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Egy kis filozófiai tanácsadás tőlem: Gondolkozzunk!!! Egy fiú ha szakítás után még mindig szereti a lányt akkor képtelen arra hogy csak beszélgessenek és ne mutassa ki vagy ne akarjon többet. Ez saját tapasztalat. Egyik exemmel próbáltunk úgy elválni hogy megmaradjon a jó viszony de ez lehetetlen ha az egyik fél még mindig szereti a másikat. --------> Tehát ha Ő képes úgy beszélni veled hogy nem látod hogy hajlana a folytatás felé akkor már nem lesz köztetek semmi. Én így gondolom!
2014. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: NEM akar veled újrakezdeni.


Normális emberek szakítás után is megőrzik a kulturált viszonyt.

2014. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te kezdeményezted a szakítást, és most vissza szeretnéd kapni?
2014. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
soha nem értettem hogy miért kell beszélgetni ha szakítottatok? én egyik exemmel se tartom a kapcsolatot szakítottunk aztán megszakadt teljesen minden kapcsolat ez így normális szerintem
2014. jan. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!