Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni hogy véleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rita0125 kérdése:

Mit tudok tenni hogy véleg eltudjam küldeni, magátol nem megy. Probáltam többször elküldeni. Aggressziv. Fenyegetőző. Nos?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyi infót ne!
2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb próbáld meg még tömörebben összefoglalni!

És ügyelj arra is, hogy ne legyen ennyi alanya és tárgya a mondatodnak.

2013. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen elvárod, hogy végig olvassa mindenki ezt a kisregényt?
2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem irtam semmi olyant, vèlemènyekre voltam kiváncsi ès nem lekezelõ választ. Nagyon jol esett kõszi...
2013. dec. 9. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj.


Szinte nem írtál le semmit!

Azt se tudjuk kiről van szó, csak találgatni lehet, hogy a párodról. Honnan elküldeni? Te lakásod? Albérlet? Közös lakás? Van gyerek? Bántott már vagy csak fenyeget?

Hogy próbáltad elküldeni? Hány éves vagy? Miért nem te mész?

Írj már le egy kerek kérdést, mert így csak általánosságban lehet válaszolni. Azt se tudjuk, férj és feleség, vagy anya lánya, vagy anyós meny, vagy anyja fia. Mit vársz? Nem vagyunk jósok...

2013. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor leirom:

Barátomrol van szó..

23 èves vagyok van egy közös kisfiunk. Anyámèknál lakunk. Többször megprobâltam szakitani vele de nem akarja.. Fenyegetözött ha elhagyom akkor vègez velem meg az egèsz családommal. Fèlek hogy megteszi ha elhagyom de igy sem akarok vele lenni mert fèlek töle fèlek attol hogy megütt ha valami nem tetszik neki vmi. Nem szeretnèm ha a fiam egy ilyen apa melett nöljön fel.. aki veri a barátnõjèt.

2013. dec. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!