Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, miket tegyek, hogy összejöjjünk? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit nem olyan rég ismertem meg!De nagyon hamar nagyon közeli barátok lettünk!Ez a folyamat 1 hónap volt, és ő már szinte mindent elmond nekem.Nyár végén elmondtam neki, hogy szeretem, meg lehetne közöttünk komolyabb a dolog.A válasz az volt, hogy majd kialakul köztünk,meg hogy nem áll készen egy komoly kapcsolatra(júliusban szakított a barátjával).Aztán szeptember végén visszatértünk a témára, és azt mondta, h nem lesz köztünk semmi.Kedvel mint barát, meg bejövök neki, de nem!Ezután ugyanolyan jóban maradtunk,sőt még jobb viszonyba kerültünk.Eddig mindig mellette voltam, és most kicsit úgy érzem mint ha megváltoztak volna benne is a dolgok!Nem tudom, hogy más lányok hogy viselkednek, de mostanában sokat vagyok vele együtt,nagyon vidám és oldott a hangulat köztünk.És így gyengéden megsimogat, meg több kis jelet küld,meg elszokott pirulni:D.Amit lehet h csak én hiszek annak, de elég egyértelműek!Ugyanakkor meg most hétvégén is találkozni szerettem volna vele de azt mondta nem jó a hétvége, meg mondta h ő nem szerelmes senkibe.Ez engem kicsit megtört.Jövőhétre tervezem, hogy megbeszéljem vele, hogy mi lesz, mert nekem ez így rossz.Amikor vele vagyok nagyon jó, viszont amikor nem, akkor folyton ő jár az eszembe.Szerintetek mit csináljak?lehet várnom kéne még kicsit hogy ő mit lép,vagyis maradjak vele ilyen jóban,és ha lesz alkalom akkor megcsókolom? csak attól félek, hogy ha nem leszek gyors, akkor összejön valaki mással.17/f
2009. dec. 4. 20:33
 1/3 anonim válasza:

Elég érdekes! Szerintem csak hülyít téged,az ilyen menjen a fenébe.Nem tudja még mit akar a kis csaj.Szerintem keressél mást,tudom nehéz de hidd el neked lesz jobb.Minél hamarabb felejtsd el.Keress más kapcsolatot!

Ha húzod az időt és vele maradsz mint barát annál rosszabb lesz neked!

2009. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá és ha még mindig nem, akkor tartsd vele a jó baráti kapcsolatot és próbálj továbblépni.
2009. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Énis voltam így..Csak nekem jobb volt mert idősebb a lány(vagyisgondolom)és kb 3hét után olyan joba lettünk hg a hónap végére járni kezdtunk és azóta is jol megyvagyunk.Én azt tanácsolom ha látod a lányon hgcsak idegesiteni akar azal másokat hg veled van vagy ármi olyasmi dolog akkor hagyd az egészet.:)Csak kihasználna.
2010. jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!