Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízik bennem a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem a férjem?

Figyelt kérdés

Pénteken volt az esküvőnk, de ma már össze is vesztünk a párommal.

Arról van szó, hogy megtudta, hogy én évekig együtt voltam az egyik kollégámmal.

Elkezdett féltékenykedni, hiába mondom, hogy már semmit sem akarok a kollégámtól. Nem akarok elválni. Sőt a kollégám öt évvel idősebb is tőle.

Mit tegyek, hogy ne kételkedjen az érzéseimben?


2014. jan. 27. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát esetleg nem az esküvő utánra kellett volna tartogatnod az efféle meglepetéseket. Öt év azért hosszú kapcsolat!

Ha én nem tudnék ilyen horderejű dolgokról a párom életében, én is megzakkannék!


Rosszul esik neki, hogy nem mondtad el, ez tuti, és persze ha a pasi még most is a kollégád, akkor zavarja is a tudat, hogy nap mint nap együtt vagy vele.


Nehéz menet lesz a bizalmát visszanyerni. Házas vagy, ismerned kell annyira a férjed, hogy tudd, hogyan lehetsz erre képes.

2014. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jah... nem öt évet írtál. Nem tudom, miért olvastam azt.

De amit írtam, azt fenntartom.

2014. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb az ilyen dolgokat házasság előtt,még a kapcsolat elején őszintén tisztázni,túlesni a vitákon,félreértéseken.Mindenesetre gondolom,hogy azért házasodtatok össze,mert úgy éreztétek,kellőképpen ismeretik és szeretitek egymást,szóval most valahogy muszáj lesz elsimítanod ezt a dolgot.Próbálj a férjed kedvében járni,minél jobban kimutatni felé a szereteted,légy vele kedves és türelmes.Idővel megenyhül úgyis.
2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány napja voltatok együtt pénteken, 2?
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kár volt összeházasodni, ha még annyira sem működik a kommunikáció, hogy egymás múltját ismerjétek.
2014. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én se hinnék a fazon helyébe.Sőt, hogy megvártad az esküvöt és úgy mondtad meg, ez azt hiszem meg is pecsélte a jövőbeni bizalmatokat:) A legnagyobb marhaságot csináltad, amit egy nő elkövethet, mert csak egy lebegett a szemed előtt-hogy férjhez menj.


Már az is a jellemvonás minuszolásához tartozik, hogy kollégával kezdtél, azon se csodálkoznék, ha kiderülne, hogy még te kajtatsz a kolléga után.

2014. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nehéz menet lesz a bizalmát visszanyerni


1-eske ezek után? Esélytelen.


A világ legbárgyúbb és papucsabb pasija se hinne neki soha többet.

2014. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenről tudnunk. Azért nem mondtam el neki mert ez csak egy alkalmi kapcsolat volt.
2014. jan. 27. 20:11
 9/16 anonim ***** válasza:

Ami évekig tart, az nem alkalmi kapcsolat.

Nem voltál hozzá őszinte, persze, hogy megroppant a bizalma.

2014. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8 kamu:D


Ezen reakciód szerint, esélyes, hogy még kotorsz a másik fazon után, csak neki nem kellettél.

2014. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!