Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon a "szerelmesek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon a "szerelmesek" sokszor miért az üzenőfalon üzengetnek a párjuknak?

Figyelt kérdés
"Szeretlek kicsim, életem értelme, este tali, imádlak" stb. amikor kb. egy kattintás privát levelet is írni neki? Komolyan annyira fontos nekik, hogy ezt mások is lássák, vagy inkább csak pont az a céljuk, hogy tudassák a többiekkel, hogy most hűde szerelmesek?

2014. jan. 27. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyerekek még.
2014. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesznek képek a gyerekről is, és videó a szülésről, és fogamzásról <33333 :)
2014. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert ez a látszat,hogy ők mennyire tökéletes párt alkotnak és mennyire szeretik egymást, és hú minden milyen jó. Azt figyeltem meg az ilyen kapcsolat nem valami tartós, és persze a szakítás utáni időszakról is be kell számolni, mert biztos kíváncsi rá mindenki az illető mennyire szenved, már ha szenved...és persze pár hét múlva újra kezdődik a csöpögés egy másik személlyel. Tisztelet a kivételnek...
2014. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az elsőt miért pontoztátok le.. Teljesen igaza volt. Plusz még az is benne van, hogy feltűnési viszketegség, kisebbségi komplexus, vagy csak fel akar vágni, és ezzel "menőnek" tűnni.
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván büszkélkedni akarnak vele, hogy mennyire szeretik egymást. :D Vagy finom célzás arra a többiek felé, hogy ez az illető foglalt és a párja figyel a Facebook-on, flörtölni vágyók vigyázat! :D

De valójában nem érdekel, ha látok ilyet, nekem nem zavaró. Szerintem ha valakit ilyen apró kis butaságok zavarnak, az is furcsa.

2014. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem néha elkeserít, hogy csak én vagyok ilyen szar, hogy mindenki körülöttem boldog?! De hamar rájövök, hogy képmutatás, és megvan a probléma 'ott' is... talán ezzel kompenzálják...
2014. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a barátok, haverok is ott üzengetnek. Annak sincs szerintem semmi értelme, én csak chat-elésre használom az oldalt. De ha azt el tudod fogadni, hogy mások írnak egymás falára bármit is (amit ugyanúgy megtehetnének privátban is), akkor ez se másabb.
2014. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!