Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik évekig nem voltak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évekig nem voltak szerelmesek, mitől, hogyan lettek ismét?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy idáig, meg nem tudom az okát, szerencsére már pár év óta nem voltam az, és remélem ez még így is marad!
2014. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Megkérdezhetem ,hogy miért nem akarsz az lenni? Párod van most új?

2014. jan. 26. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs, és nem szeretek az lenni, főleg viszonzatlanul.

Amúgy is egy utálatos dolog, elveszi az ember figyelmét, satöbbi.


És hál' istennek tényleg évek óta nincs bajom ezzel! :)


Persze biztos vannak akik nem értenek velem egyet, de hát jobb véleményem nincs a dologról.

2014. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Várom még a válaszokat, érdekelne.

2014. jan. 27. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:

25 év alatt nem voltam. Fellángolások voltak de ezek 100%a viszonzatlan maradt, szóval túl lettem rajtuk gyorsan pár hét alatt.


Nem hiszek a szerelemben. Amiben nem hiszek, az nem létezik számomra.

2014. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Akkor valószínű ő sem lesz :(
2014. jan. 27. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog vagyok szerelem nélkül is. Remélem, hogy még egyszer nem kapom el ezt a kórságot..
2014. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!