Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés

A: te vagy jobban szerelmes a párodba.

B: ő szerelmes jobban beléd.

De mindketten szeretitek egymást, ezt szögezzük le, csak az egyikőtök jobban. Melyik lehetőségnél lennétek boldogabbak?

Aki nem tud dönteni, légyszi ne írjon.


2014. jan. 23. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
B. Ez a helyzet nálam is. Meg is mondom, miért jobb sztem ez. Én irányítok. Nem tudja elcsavarni a fejemet. 27/F
2014. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehéz erre jó választ adni. Mindenképpen szenvedés lesz a vége, ha erre fektetitek a hangsúlyt. Mert, aki jobban szeret, az szenved a másik kissebbfokú ragaszkodása miatt és mivel magából indul ki, meg fogja kérdõjelezni, szereti-e egyáltalán a másik.

Aki kevésbé szeret, lazábban vesz dolgokat. Könnyebben elcsábul, ami miatt aztán būntudata lesz-hiszen mégiscsak szereti a társát. Emellett még idõnként terhesnek is érezheti a jobban szeretõ társ túlzott figyelmességét.

Ezek fényében, nem tartom szerencsésnek, ha ilyen szemszögbõl közelítitek meg. Uff, beszéltem.

2014. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
B:)
2014. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es, ezek korrekt érvek, de mi a döntésed ezek fényében? :)

Mert nyilván tisztában van mindenki ezek előnyével/hátrányával, de pont az a lényeg a kérdésben, hogy mindezek tükrében mi jelent nagyobb örömöt valakinek.

(Egyébként fiktív kérdés, nem akarok ez alapján semmit se dönteni, csak érdekel. :D)

2014. jan. 23. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Kettő B-s!!! ;)
2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

B, mert az A egyrészt fájdalmasabb, másrészt a B biztonságosabb.


Pont most egy eset mikor egy ócska lotyó próbált egy pasit kiugratni a családjától és buktatta.A pasi viszont a nejét szereti. Lotyókám hoppon maradt, és nagy ivben röpült:D

2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Heiszenberger Márta. ***** válasza:

A!

Kétség nélkül!

Ha én szeretek jobban szívem-lelkem kiteszem,hogy megtartsam,boldoggá tegyem és szükség esetén küzdjek érte.

B variáció esetén persze küzdhet ő is,de én úgy érzem a férfiaknak ez rosszabbul megy.

Tény,hogy a nők tartják össze a kapcsolatokat

2014. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es. Nem feltétlenül van így. Bár az én esetemben is a B érvényes, mégis én voltam, aki össze akarta tartani az egészet. Nem sikerült.
2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Heiszenberger Márta. ***** válasza:

Talán pont ezért.

A nők tudják ezt és sokan inkább azt mondják,hogy jó legyen vége,ha nem vagy képes úgy szeretni,ahogy én akarom,ERGO nálam jobban,ahogy mindenki egytől-egyig írta.

2014. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
majdnem mindig én voltam a szerelmesebb. Van amikor jó és van, amikor pokol
2014. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!