Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja ismertem meg egy lányt, aki tudja, hogy nekem bejön külsőre és belsőre is, viszont mivel van barátja pont kb. 2 hónapja, nem léptem eddig semmit se. Már nem először szidja a pasiját, hogy hülye,gyökér meg stb.

Parasztság lenne elcsábítani, vagy várjam meg, míg szétmennek?


2014. jan. 28. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, parasztság lenne.. hagyd szépen..:)
2014. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit. ha gyökérrel jár, akkor ő is egy gyökér.. (különben miért nem hagyná ott?)
2014. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
88%
NE nyúlj a máséhoz SOHA
2014. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott fogja hagyni, mondta
2014. jan. 28. 23:53
 5/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Akkor várj.
2014. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress mást. PONT
2014. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lány vagyok. Szerintem nem is az hogy nyomulj rá vagy csábísd el. Inkább tudasd vele és mutasd meg neki hogy nálad sokkal jobb helye lenne. Ha meg sok idő utána sem hagya ott a srácot próbáld meg megmutatni hogy téged is könnyen letudd csapni a kezéről egy másik lány hidd el ki lesz borulva. Ez egy olyan trükk amiért minden lány oda van. Figyelj rá hogy nem rakot-e talonba és ha ezt szre veszed FUSS...
2014. jan. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!