Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló esetben mit csinálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló esetben mit csinálnátok? (20F,17L)

Figyelt kérdés

Na szóval a történet úgy kezdődött, hogy megbeszéltük, hogy a tegnap délutánt együtt töltjük tegnap mondta, hogy maradjunk még egy kicsit, mert fel akarja mondani az egyik memoritert de utána megyünk hozzánk. Amikor kiértünk az iskolaépületből, elindult a buszmegálló fele kérdeztem, hogy miért nem felénk megyünk, válasza: "ááá, nem" "mértnem?" erre már nem válaszolt. Utánna még kérdeztem pár dolgot és azon, hogy nem válaszolt felhúztam magam meg közbe ő is felhúzta magát azon, hogy szerettem volna, hogy maradjon, mint ahogy megbeszéltük. Kicsit veszekedtünk majd megtettem amire még kért Decemberben: hogy bármikor, ha ideges, akkor addig öleljem magamhoz, amíg le nem nyugszik. Közben ahogy öleltem elment mögöttünk a busza (20 perc múlva jött volna a következő) ezen újra felhúzta magát engem lehordott mindennek közben felhívta a szüleit és hiába kértem, hogy beszéljük meg nem szólt semmit utánna bepattant a kocsiba és hazament.

Amikor hazaértem, bátyja rámírt, hogy mit merészeltem csinálni. Leírtam, és ő is lehordott mindennek és mondta, hogy nem szeretne meglátni a húga közelében.

Utána felakartam hívni a lányt, hogy mi baja van mindenkinek. Anyja vette fel: "Szia. Kerüld el minél messzebb a lányom és nem akarom megtudni, hogy zaklatod" Azzal kinyomta. Mit csinálnátok ti ilyenkor?


2014. jan. 28. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
utána a lány nem mondta meg, hogy mi baja van?
2014. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

nem, amikor visszaadtam a telefonját, akkor még beszéltek kicsit:

"Ott van még?"

"Igen"

"Elmenjünk érted kocsival?"

"Nem kell, mindjárt indul a busz."

"Jó, de akkor küldd el, jó messzire."

Utána nem hallottam, mert kicsit távolabb ment tőllem (nem hallgatóztam, csak rohadt hangosra volt állítva a telefonjának a hangszórója)

Amikor letette, szomorkásan és idegesen rámnézett, fogta a táskáját és elindult.

Buszmegállóig közösen mentünk, mert nekem utána a húgomért kellett menjek az általános iskolába, de hiába kérdezgettem, nem válaszolt, csak a buszmegállóban kaptam egy ingerült sziát

2014. jan. 29. 00:18
 13/18 Költőnő? ***** válasza:
o.O
2014. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem tetszel a szülőknek. Nem egyértelmű?
2014. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

utolsó: 2év 3hónapos kapcsolatról volt szó

Szombatot is ott töltöttem és semmi baj se volt. Az anyával teljesen könnyedén tudtam beszélgetni minden fajta témákról.

2014. jan. 29. 00:59
 16/18 Költőnő? ***** válasza:
akkor is idegbeteg egy család, h ha bármit is mondott a lányuk az eddigi tapasztalatiknak ellentmondva, vakon elhisznek mindent neki
2014. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát. Lehet velem van a baj, de én nem tűrném el, hogy így beszéljenek velem. Értem én, hogy ő az idősebb, meg szülő, meg jól főz, meg mittudommégmi, de azért álljon már meg a világ. Ha felém tiszteletlenek, egy idő után én is az leszek.


Ha nagyon akarod ezt a lányt, akkor csak egy esélyed van: beszélsz vele, és ha az anyja megint ott fontoskodik a telefonban neked, akkor illedelmesen elnézést kérsz tőle és elköszönsz, kinyomod a telefont, lenémítod, és beszélsz a lánnyal.


Viszont ha az őszinte véleményemre vagy kíváncsi: Isten adott neked egy esélyt, hogy idejében megszabadulj egy idegbeteg családtól! Én élnék vele, és hagynám szaladni. Hidd el, te jársz a legjobban!

2014. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
akkor meg másik kan van a dologban...
2014. jan. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!