Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan ugyanazt álmodom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan ugyanazt álmodom. Mit tegyek hogy végre több legyen álomnál?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác 26 éves és a suliban dolgozik rendszergazdaként. Én 18 éves lány vagyok túl már két kapcsolaton az utolsó barátom is 25 éves volt. Be kell vallanom eléggé tetszik a srác meg minden ráadásul tökéletesen megegyezünk, nagyon sokat beszélünk minden délután nála ülök. Valahogy úgy látom hogy én sem vagyok neki közömbös de nem tudom mi az igazság, rengeteg apró érintés van köztünk és teli vagyunk sok közös témával. És szinte majdnem minden este azt álmodom hogy végre megcsókol, végre együtt lehetünk. Ma is ugyanez volt és egyszerűen nem tudom elmondni hogy mennyire szeretném hogy teljesüljön egyszer.
2014. jan. 30. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Végzős vagy?
2014. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, még ő is tanul csak egyetemen ez lesz a 3. szakmája. Én meg adom be az orvosira a jelentkezést.
2014. jan. 30. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány létedre nyugodtan kezdeményezhetsz, örülni fog neki. Mondd el, hogy mit érzel. Sok sikert!
2014. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor érettségizz le, aztán már nyugodtan összejöhettek.
2014. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából pont azért félek neki elmondani mert mi van ha mégsem és akkor egyszerűen már az is hiányozni fog hogy beszéljünk...

Azzal még amúgy nem is lenne baj hogy ő a suliban dolgozik én meg még tanuló vagyok. A tanárok még azzal sem foglalkoznak hogyha nála ülök és esetleg ők is ott vannak, nem érdekli már őket.

2014. jan. 30. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
En megprobalnam elhivni valahova.Mondjuk csak setalni vagy meginni valamit.Ha tetszel neki akkor ott konnyebben kiderulne.
2014. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!