Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező125 kérdése:

Veletek is előfordult már, hogy nem jön össze semmi és emiatt padlón vagytok? Pedig mit nem megadnék, hogy újra szeressek egy csajt.20/F

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jön össze semmi, akkor rúgd magad fenékbe és állj neki újra.


Ha meg nem vagy szerelmes valakibe, akkor meg nem vagy és kész.

2014. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az a legjobb, amikor az élet minden területén kudarcot vallasz és ekkor hagy cserben a szerelmed is. :) De nem szabad feladni. 20/L
2014. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én szeretek egy csajt, csak az a gond, hogy szintén nem jön össze semmi... És rohadt nehéz lenne őt elfelejteni...
2014. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd ha elpatkoltam leszek eleget a padlón meg benne.Túl rövid az élet hogy ennyire unatkozzak.
2014. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit érsz vele ha szeretsz valakit? Én hosszú évek rosszabbnál rosszabb tapasztalatai után megismertem valamit akiért megtettem volna bármit, úgy tűnt működni fog de meggondolta magát... Addig jó míg nem szeretsz senkit, így nem fog annyira fájni a hiánya
2014. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valakit*
2014. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

pont így vagyok én is :/// kegyetlen hogy ellenem fordult a világ :(

L20

2014. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Vagyunk páran így...nekem az úgy élet többi területén se tudtam jön össze semmi meg is lepődnék ha ebben szerencsém lenne.
2014. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nincs munkám, de most ami a legjobban hiányzik az a testi-lelki együttlét.
2014. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!