Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy álmodtatok valakivel aki már nem része az életeteknek de aztán napokig csak rá tudtatok gondolni és végül megkerestétek? Miért vannak rám ekkora hatással az álmok és képzelgések?

Figyelt kérdés
Olyan mint amikor szerelmes vagyok. Be vagyok zsongva és keresem az illető társaságát. Pedig előtte nap még nyoma sem volt. Egy hét múlva pedig már nem lesz..de most megőrülők annyira megérintett ez az álom persze a legizgalmasabb résznél felébredtem de azóta másra sem tudok gondolni csak rá. Barátok voltunk nem is akartam többet de akkor most miert hiányzik ennyire egy álom hatására amiben több volt köztünk?
2014. jan. 19. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert talán többet éreztél iránta csak meggyőzted magad arról hogy nem
2014. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.. általában hülyének szoktak nézni emiatt de lekakilom.
2014. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!