Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt ha volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt ha volt vagy van egy 12-13 éves kapcsolatotok? És írjátok le most hány évesek vagytok? 12 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
Nem szeretnék olyat olvasni pl felnőttektől hogy a 12-13 éves ne csajozzon/psizzon hanem tanuljon!
2014. jan. 30. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt 12-13 évesen kapcsolatom. Én tanultam. Meg is lett az eredménye. :)
2014. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem most több mint 7 éves kapcsolatom van, pedig elmúltam már 30...
2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Akkor hülyén tetted fel a kérdést... arra vagy kíváncsi hogy volt e 12 vagy 13 évesen kapcsolata valakinek... vagy hogy volt e 12-13 év hosszúságú kapcsolata... SZEVASZ!
2014. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ohh. Akkor én mint 15 éves mondhatom hogy továbbtanulásnál reszkető térddel fogsz pukedlizni a felvételin. Persze csak ha tudatlan leszel.

Amúgy akkor pont nem ezen voltam rajta. A divatot bújtam és a képzőművészetben próbáltam jobb lenni. Sikerrel. Mindig tudom mi az ami egyedi és jól áll valakinek és komolyan tudok rajzolni, alkotni. Szóval szetintem amíg tudod, képezd magad.

2014. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem volt kapcsolatom, és ebben a korban még nem is nagyon létezik ilyen mondhatsz bármit
2014. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss utolsó elötti de elég jó tanuló vagyok és szerintem te egy nagy s***fej vagy
2014. jan. 30. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még pelenkában?:D
2014. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontozz le, de sztem szánalmas amikor a 10-12 évesek nyalják egymás fejét, mert azt hiszik, hogy már ők nagyon menők, mert barátjuk/ barátnőjük van. Nem azt mondom, hogy ilyenkor még ne baratkozz más neműekkel, csak az a ciki, amikor a 12 éves kislány havonta valtogatja a barátját, és ezt facebookon megossza, aztán meg posztolja, hogy milyen szar az élete mert szakított a "pasijával".
2014. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 évesen egy 14 éves fiú, egy hónapig bírtuk, 13 évesen volt egy 16 éves srác, 4 hónapig tartott, most van egy 9 hónapos kapcsolatom, a szerelmem 18 éves, de 17 volt, amikor egymásra találtunk.

14/L

2014. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szidj meg nyugodtan. Csak tessék. Évek óta ezt teszik. Mert az igazat mondom. És néha nehéz elfogadni azt.

Szerintem ha ennyi idősen így kommunikálsz az nem annak a jele hogy mennyire intelligens vagy és érett. Szóval a kapcsolat sem neked való. Élj amíg élhetsz. Gyerekként.

Az alkotó voltam.

2014. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!