Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete szakítottam a bnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottam a bnőmmel, meg elment a baba, stb. Ma felmentem chatre és csávónak irogat ilyeneket hogy szeretlek meg majd vasárnap találkoznak így puszi úgy puszi vasárnap majd rosszalkodunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ilyenkor mivan verjem szét mind2-őt vagy menjek rugjakk be?

köszi mindenkinek előre....


2008. júl. 18. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak semmi értelme nincs hogy szétverjed öket,meg annak se ha leiszod magad.Szerintem beszéljétek meg a dolgot.Lehet érzelmileg eltávolodtatok egymástól?
2008. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha szakítottál vele, akkor mér bántanád?Amúgy is, ha szeretted/szereted nem ütnéd meg, jó esetben.Lehet így próbál téged elfelejteni, vagy így akar lazítani, te is ismerkedj felejts ne vele foglalkozz.
2008. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ez így menne dejó lenne istenem..csak az a baj hogy semmi kedvem nincs ismerkedni se bulizni.jah 6 hete még úgy volt h gyerekünk lesz és ő még jobban akarta mint én én is akartam persze.
2008. júl. 18. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér meg annyit, hogy megüsd őket. Hogyha boldogok, éljék az életüket (de ezekből a szavakból ítélve nem lesz tartós kapcsolat). Hagyd őket a fenébe, csak magadat hergeled, ha velük törődsz. Inkább lazíts, csajozz.
2008. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te dobtad ki.. akkor???
2008. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
összevesztünk olyan dolgon amit mind2-en elnézhettünk volna főleg én szal én voltam a hülye eljöttem tőle jah.
2008. júl. 18. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott, felejtsd el, keress mást bárhogy
2008. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! tudom,ez rohadt egy szar érzés,nem tanácsolom azt h csajozz mert úgyse menne...sztem várj egy kicsit,higgadj le és menj el a lányhoz beszélgetni.Hogy ez neked nagyon rosszul esik meghogy még mindig szereted stb. ezzel sokkal többet érsz el,mintha nekiktámadsz! sztem men lesz abból a 2rosszalkodásból semmi",csak a barátnőd igy próbál visszavágni,amiért elmentél tőle...szegény ha most vetélt el,akkor nem lesz kedve más pasikkal hancurizni,viszont mindennél jobban szüksége van rád!!Csak ezt nem mondja. Ne hagyd cserben!
2008. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Orvostanhllgato vagyok es nem akarok okoskodni, de egy veteles hormonalis valtozasokat hoz magaval egyno testeben, a hormonszintek hirtelen lecsokkennek, mert mar nem kell fenntartsak a magzat eletbenmaradasat. Erre ugy reagal az anya teste mintha drogelvonasban reszesulne, mely depresszio, ehez tarsul meg egy anya gyermekenek elvesztese okozta fajdalom, meg az onvad, meg talan a te vadolasod is. Ugy erezheti, a baba elvesztesevel megszunik koztetek is egy kapcsolat, foleg, hogy leleptel tolle amikor most lenne a legnagyobb szuksege a gyengedsegere. Mi nok, sokszor viselkedunk hulyen ...masnak is lehetek szep, hat akkor mert nem feltesz legalabb egy kicsit
2008. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Thx mindenkinek jah tudom az utóbbi időben nem foglalkoztam vele annyit ugy voltam vele hogy biztos velem marad és az enyém háth kicsit pofára estem..most a faszságom miatt szenvedek..más ne essen ilyen hibába!
2008. júl. 19. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!