Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ferfi az akit zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ferfi az akit zavar 10kg felesleg egy non?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak az jut eszembe, hogy édesanyám 58 kgról 85 lett terhesség alatt..

mikor kijött a kórházból 60kg volt...

és mindenki b-..ogatta, hogy mennyit hízik(védőnő)

közben az egész kb víz volt, úgy, hogy a bokája, és a kezei nem voltak vizesebbek, mint az átlag embernek (szerencsére nem lett semmi bajunk)


30 kg sok...és oda kell figyelni, de 20 kg terhesség alatt semmi, hiszen abból alsóhangon 6-7 kg a gyerek (magzatvízzel)

2014. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
pl én.
2014. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

10 kiló felesleg nem is mindenkin látszik meg....csak az alacsonyabb nőkön. És ha valaki hízik 10 kilót attól még simán lehet normál testsúlyban.


pl én 175 centi vagyok. ha 60 kilóról 70 kilóra hízom, még mindig benne vagyok a normál testsúlyban. Sőt ha 73 kiló lennék , még akkor is. Az a felső határa a normálisnak nálam.


A felesleg meg alapból a magasságtól függően felesleg. Egy 150 centis nő túlsúlyos 60 kilóval, és 70 kilóval is , én meg átlagos mindkettővel. És az sem mindegy milyen alkata van valakinek.


pl anyukám csak a hasára hízik. Ez sokkal előnytelenebb, mint aki olyan alkat mint én: én arányosan hízom nagyobb a mellem, vékony a derekam, és széles a csípőm. És nem egy helyre megy, hanem mindenhová.


Terhesség alatt 10-12 kiló simán csak a terhesség, és ez még nem hízás. Ikrek esetében 20-25 kiló is normális.


Szoptatás alatt pedig nem lehet diétázni mert nem lesz tej.


Egyébként 10 kiló felesleget nem lehet egészségesen 3 hónapnál rövidebb idő alatt leadni. De főleg nőknél az sem ritka ha fél év alatt sikerül. Ugyanis köztudott hogy a nők lassabban fogynak mint a férfiak.


És a súlyfelesleget ne keverjük össze az átlagos testalkattal. Mert a mai világban ugye aki nem 45 kiló az már dagadtnak számít sokak szemében. Ami marhaság...pl egy 175 centis nő nem lesz kövér azért mert 65-70 kiló és nem 50, amit elvár sok pasi....

2014. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23... mintha én írtam volna:) :O

csak 1 cm-rel alacsonyabb és 2 kgmal kevesebbről indultam végeztem:D


nekem sem látszik...mindenhova, arányosan szedek fel...

a ruhákon látni csak, aki ritkábban lát se mondja meg...

a terhességi súlyokkal is egyet értek..

2014. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, inspiráló gondolkodás, persze függ attól, hogyan jött létre ez a plusz és mennyire "gázos"...
2014. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha valaki eleve nem jön össze duci nővel,az szimplán vékony nő párti.
2015. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!