Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszene neki? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszene neki? :D Lent elmondom

Figyelt kérdés
Holnap lesz annak a srácnak a névnapja aki nagyon tetszik nekem és azt is tudom h én is tetszek neki.És azon gondolkoztam h ha holnap megcsókolom az jo lenne ajándéknak :D Pasik ti örülnétek névnapotokra egy forró csóknak? 16/L
2009. dec. 5. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1000 % biztos örülni fog neki ! hajrá :)
2009. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó ötlet:)
2009. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
már hogyafen*bene örülnénk neki! :D
2009. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy teljesen fölösleges kérdés, nincs az a hetero hímnemű egyed aki ne örülne ilyen ajándéknak :)
2009. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szijasztok :D köszike mindenkinek a válaszokat :) így kicsit több önbizalmam lesz megtennia dolgot :)) Amugy még azon is gondolkodtam ha karácsonyig összejövünk akkor karira mit kéne neki adni.Azon gondolkoztam h csináltatok neki egy dögcédulát :D:D az sztem tök jo :D:D VEszek egy alapot és graviroztatok bele. Sztetek jo ötlet???
2009. dec. 5. 22:33
 6/11 anonim válasza:
Hát sztem túl korai karácsonyra ajándékot venni neki.hiszen már csak 2 hét van hátra.
2009. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

wáá ezt tök jó ötlet.:D

írd meg h h sikerült lécci, mer lehet hogy énis hasonló dologra szánom el magam :D

köszi. 15/L

2009. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés holnap majd irom h mi volt :):) tök ari h igy érdeklődsz :) am ki lenne a szerencsés fiu? mesélj rola :D
2009. dec. 6. 01:30
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ez kicsit bonyolultabb, mert tetszünk egymásnak, de semmi nincs. főleg nem rég összejött egy osztálytársával de nem szereti őt. viszont közbe néz, meg tudom h bejövök neki. és olyan nehéz ez a helyzet. talán ha megcsókolnám kitisztulna a helyzet, de lehet h rontanék a dolgon. :S :D
2009. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szijja utolso válaszolo :) Képzeld nagyon jol sikerült a nap:D nagyon örült a kis "ajándékomnak" és ösze is jöttünk.Én azt tom neked tanácsolni (persze nem befolyásolni akarlak)h nem is kell azonnal megcsokolni csak megbeszélni vele a dolgot.Hidd el nagyot fogsz nőni a szemében h te le mertél vele ülni erről beszélni és h ien öszinte vagy.És ha jol reagál mindenre és látod a szemében h télleg tetszel neki akkor jöhet a csók ;) Sok sikert puszi és mesélj még mer kiváncsivá tettél,irj privibe nyugodtan :)
2009. dec. 6. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!