Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik nekem, de nem merem elmondani neki. Mert félek hogyha elmondom neki és ő nem érez úgy irántam akkor nem leszünk már barátok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez az amit akarsz?? Szereted őt??

Hát akkor tedd meg!! Mert ha nem teszed, akkor nem ér így az egész semmit se!

Egyszer élünk...figyelj! Hogy ha nem szeret viszont, akkor annak oka van és nem egymásnak lettetek "teremtve" : )

Sok sikert!!!

2011. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból hány évesek vagytok?? :)
2011. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mondd el.van veszíteni valód?kétlem.

nem szabad semmit sem elhalasztani.

hajrá

20l

2011. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alpok ***** válasza:

Szerintem csináld szívből az egészet, és nem lesz gond.

A pasik utálják azt a nőt, aki megjátsza magát.


Sok sikert!

2011. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, kb. egy fél éve jártam így én is. Egy lánnyal, akivel 1000 éve jóban voltunk. Többször is sikerült majdnem kimondanom, sokat forgolódtam éjszakánként az ágyban ezen rágódva, stb.

Veszteni való volt bőven, mert ha ő nem érez semmit, már soha nem lesz semmi olyan, mint előtte. De ha igen és összejövünk, de a kapcsolatunk megromlik és szakítunk, ugyan az lesz az eredmény, nagyon kicsi eséllyel a további barátságra, arra, meg hogy utána is ilyen jóban legyünk szinte 0.



Egyik nap vettem egy nagy levegőt és megtettem, elfojtottam magamban az érzést. Úgy néz ki örökre. Nem bántam meg.



17/F

2011. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


voltam már ilyen szituációban és a kapcsolatunkon cseppet sem változtatott,ha esetleg én,vagy ő többet éreztünk és felvállaltuk.sőt,értékeltem az őszinteségét és ő is az enyémet.Ha nem vállalja fel az érzelmeit,sosem tudja meg mit veszített,lehet,hogy nem menne tönkre olyan könnyen a kapcsolatuk,ha járni kezdenek.ki tudja?Ha mindig mindent tudatosan kéne tennünk,beleőrülnénk.

20l

2011. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1)Mennyi idősek vagytok?

2)Ha van esély hogy kölcsönös mindenképp közeledj kicsit jobban...Sőt célozgass rá...Lehet ő is azthiszi barátzónás nálad...:)

2011. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2011. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Amugy utolsó üzenet küldője,már régota ismerjük egymást. Oviban rengeteget játszottunk együtt és a suliba is együtt voltunk jópárszor aztán pár év eltelt éss most megint 7.osztályra elég jóban vagyunk.
2011. szept. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!