Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok hozzá még?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok(lány) a barátom 16 . már lassan fél éve együtt vagyunk. csinálunk dolgokat,és ő néha néha említgeti,hogy kibírja (mert 1 évet mondtam neki) csak hogy nem e állok készen rá, jó lenne csak félek hogy ha véletlen megtudná több ember akkor én lennék elhordva mindennek hogy 15 évesen szeretkeznék a barátommal. na szoval túl fiatal vagyok és várjak?
2014. jan. 31. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, túl fiatalok vagytok. Várjatok még legalább két évet.

36F

2014. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az. Várjál nyugodtan.
2014. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Csak házasság után!
2014. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sterling.archer ***** válasza:
29%
lofaszt!nem vagy tul fiatal...es szard le magasrol hogy ki mit mond.
2014. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén...Megbízol benne? Szereted? Szeret? Lenne pár nyugodt, kettesben töltött, "senkisemzavar" órátok? Felelősségteljesek vagytok, azaz nem fogtok védekezés nélkül szexelni? Akkor nem, nem vagytok ehhez túl fiatalok. :)
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De azok vagytok, el ne hidd már ,hogy nem!
2014. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!