Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen komplikált ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen komplikált ez a világ?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet minden egyenes? Miért nem mehetek oda valakihez és mondhatom meg neki, hogy "hé basszus, szeretlek!" És nem jönne utána a hülye huzavona, hogy hát hú akkor most legyünk barátok, vagy ne is legyünk semmik?

Előfordult-e már az valakivel, hogy folyamatosan olyan személyekkel volt/lehetett volna akiket nem szeret, és akiket valaha is szeretett azokkal pedig nem volt/nem lehetett?

Előfordult-e már az valakivel,hogy az egyik barátnőjébe volt szerelmes? Fiú meg lány barátság, mi? Én hiszek benne, van egy csomó barátnőm, de ez mááás! Éjjel-nappal egymást keressük, irogatunk, beszélünk, ha épp nem egy helyen vagyunk. Jó, jó pesze, hiszen barátok! De egy sz@rt barátok! Van barátom/barátnőm, nem megy azért ez ilyen sűrűn. És miért nem lépünk? Azt is meg mondom... Ő nem lép, mert büszke, és nagyon önnálló most és nagyon minden ! És én? hát azért, mert nem akarom elveszíteni, mert inkább így, mint sehogy!

Tegyük félre, hogy ő mit érez. Maradjunk nálam! Most mégis mit kellene tennem? Kussolni, és tovább élni ezzel együtt-hiszen már úgyis megszoktam, hogy mindig ez van- vagy tenni valamit, és eltaszítani ezzel? Egyiket sem akarom!

K..rvára be vagyok indulva, k..rvára csak rajta jár az eszem, és k..rvára nem tehetek semmit. Ráadásul kb ezer a közös barátok száma! Ezzel mindent tönkretennék! Valaki még pont ebben a pillanatban van-e ugyanebben a helyzetben?


2014. jan. 31. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen túl unalmas lenne.
2014. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hasonlóban. Én elmondtam neki (vagyishát bepróbálkoztam), visszautasított, azóta meg úgy tesz, mintha mi sem történt volna... :(
2014. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyere és szeress.. ilyen egyszerű.
2014. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Téged? :D
2014. jan. 31. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Mmm, engem inkább ne, de azt a lány igen.. fogd meg a kezét, kapd le úgy hogy 2 szót se tudjon szólni, aztán elgondolkozik. Legyen vér a pucádban, tudod milyen imponáló?:)
2014. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm a válaszod, de sajnos ismerem őt.

Tettem én már ilyet, 2-3 alkalommal, ha így kapásból jól számolok és be is vált! De ez más...más, mert mint leirtam, nagyon közeli, és nem tudnám elviselni, ha ez így nem jönne össze...

2014. jan. 31. 23:19
 7/9 anonim válasza:
ma 23:05 -as vagyok, engem így utasított vissza...
2014. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hiányzik belőletek vmi, amitől másképp néznének rátok, el kell fogadni. Ha meg mégis kis jeleket, viszonzásokat ad, akkor küzdeni a végsőkig! Mert annak van értelme!
2014. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, annak van!

Ne értsd félre, nem arról van szó, hogy ennyre tehetetlen lennék. Az a baj, hogy miért mindig azok kellenek, akik más értelemben is közel állnak hozzám, vagyis barátkozunk ? És hiába tudom az első perctől fogva, hogy zűrös a dolog, és nem kellene ezt így, akkor sem tudok másképp érezni...

Miért nem figyelhetnék fel egy olyan személyre,aki teljesen kívülálló, csak akkor toppant be az életembe, és tiszta lappal indulhatunk... el..szott ez az egész

2014. jan. 31. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!