Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy ilyen férfi mellett?

Figyelt kérdés

Egy 42 éves pasimról van szó,akinek nehezére esik bármit is megcsinálni egyedül,folyton segíteni kell neki mindenben,a családja(szülei, testvére) meg az én pénzemen él,mert részmunkaidővel dolgozik egy cégnek,otthonról,amiért havi 40 ezret kap kézbe és nem is töri magát,hogy jobb legyen.Nagyon kényelmes.Emiatt az utóbbi 1-1,5 évem mellette a lemondásról szólt,jóformán sehová nem tudunk kimozdulni ,akkor is az én költségemen,mert neki sosincs pénze .

Nem vagyunk házasok,gyerek sincs,nála lakom egy ideje,de kezdem nem bírni anyagilag.Úgy érzem,visszahúz mindenben.

Én családot szeretnék,de vele nem merek belevágni,az a fajta,aki ha letette a fejét a párnára,rögtön alszik is.Hogy segítene a gyereknevelésben?


3,5 éve vagyunk együtt, én 33 éves vagyok,sajnáltam eddig felrúgni a kapcsolatot,mert a kapcsolat elején nem ilyennek ismertem meg,reméltem,összeszedi magát.De nem látok haladást.

Tanácstalan vagyok,eltúlzom,vagy tényleg rossz ez a helyzet?


2014. jan. 31. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már rég kivágtam volna...

Pasiként mondom, ez a csávó rettenet gáz...

2014. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért egyszer még elbeszélgethetsz vele!
2014. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről meg a terceidről ha nem megy vagy nem akarja akkor ne eröltesd tovább
2014. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 3,5 év is túlzás volt.

GOndolod, hogy 42 évesen fog megváltozni?

2014. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyen türelmes nőm lett volna valaha!


30+

2014. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1 évig húztam a hozzáköltözést,hogy ne bal lábbal induljon a közös élet,hátha javul a helyzete.Tehát kitartottam.Végül kiborult pár hónapja,hogy ennyi ideje együtt vagyunk,de nem élünk együtt és így részéről ez elviselhetetlen.Ekkor meg rákérdeztem,hogy oké,de csak az én fizumból fenn tudjuk-e tartani magunkat,az volt a válasza,hogy ez csak kifogás részmről, pedig ő megoldja ,addig is megoldotta,nem fog az én pénzemre szorulni.(de már akkor be volt adósodva nekem is).Nos, hozzáköltöztem,nem oldotta meg(annak a 40 ezernek is felét szivarra költi).

Részemről én többször megpróbáltam vele leülni és megbeszélni a dolgokat,de a büszkesége nem engedi belátni,hogy igenis,javarészt én tartom el.Szerinte természetes,hogy ha már ott lakom, együtt vele,akkor mindenemet abba a háztartásba fektessem.Számomra meg azért nem az,mert nem érzem magam biztonságban mellette,semmilyen téren.

2014. jan. 31. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tartom magamat főnyereménynek, de ennél biztosan jobbat érdemlek. Csak abba gondolj bele, hogy emellett a férfi(?) mellett sohasem vállalhatsz gyereket, mert mindhárman éhen halnátok. De megismerlek ám, tavaly is többször kiírtad ezt, meg még volt valami félrelépés is a boltos kislánnyal és te mindezek ellenére mégis vele vagy... Sohasem fogsz lépni, csak itt duzzogva kiadod magadból a gőzt, aztán pazarlod tovább az életedet.
2014. febr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,köszi a válaszod, az viszont téves, hogy tavaly is többször kiírtam volna ide ilyent plusz boltos kislányos sztorit,az nem én voltam.De ha más is írt ide hasonlót,az akkor azt jelentni,hogy vannak még ilyen gyenge pasik másnak is.Ez elég szomorú.
2014. febr. 1. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem maradnek vele. Ennel meg az is jobb ha egyedul maradsz.
2014. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!