Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves vagyok és még nem volt rendes kapcsolatom. Már nem is lesz?

Figyelt kérdés
Alapból elég zárkózott (lány) vagyok, de tulajdonképpen ez tapasztalatból alakult ki, régen nagyon nyitott voltam, de észre se vett senki. Elég vidám vagyok, mosolygós, sok minden érdekel, egyetemet végeztem, jó munkám van és kicsit már megszoktam, hogy egyedül vagyok. Összesen két férfival voltam életemben (ez biztos gáz), az egyik egy rövidecske ismeretség volt, a másik pedig egy egyéjszakásnak beillő kaland. Továbbra se vesznek észre a férfiak én pedig betudtam annak, hogy van rajtam 18 kiló súlyfelesleg. Tudom, hogy manapság a külső számít, csak kicsit nehéz ezt elfogadni, illetve már majdnem teljesen sikerült az évek során. :) Mivel ez sokáig így ment, ha valaki tetszik, már rá se merek nézni, nehogy "azt higgye, hogy". Mi a bajom?
2009. dec. 5. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a bajod szerintem, hogy nagyon elzárkózol! És nem is annyira a külső számít, hanem a kisugárzás :) Ha adsz magadra és a helyén van az önbizalmad, ismerkedsz, akkor biztos találsz valakit. Ha pedig valaki tetszik, szemezz vele nyugodtan, különben észre sem fog venni, és oda se megy, vagy azt se tudod meg, mit gondolna rólad.. Szóval önbizalomra van szükséged szerintem ilyen téren :)
2009. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem csak súlyoddal van gond. Bár még a csúnya, kövér nők is találnak maguknak valakit, kezdeményezned kell. 18 kiló meg nem a világ és nem megoldhatatlan.
2009. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le fogsz pontozni de segíteni akarok neked, ad le azt a 18kilot! DE ha nem is adod le akkor is lesz normális kapcsolatod, csak hinned kell benne és önbizalom kell mint az előttem szóló emlitette. :) fogyni meg azért fogyj mert akkor több lesz az önbizalmad, egészségesebb is leszel és vonzóbb is.
2009. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia
2009. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia ne izgulj mindenki meg találja a párját valamikor.

És nem csak a külső számít a belső.

2009. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek fogadd el,hogy nem lány vagy, hanem nő..
2009. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
Most nem azért, de ha ezen múlna azt a 18 kilót már 100szor leadhattad volna.
2009. dec. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, no igen, sokan mondták már, hogy kb. az egyetlen bajom, hogy kövér vagyok (én mondjuk ezzel nem értek egyet, de sebaj), csak valahogy sehogyse megy le az a súlyfelesleg. Azt hiszem tényleg kéne egy adag önbizalom, mert mondjuk így mindent a kilókra foghatok, ha meg az nincs, akkor mondjuk szimplán csak érdektelen vagyok. Najó, azért igyekszem, köszi mindenkinek.
2009. dec. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!