Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 15 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány vagyok, lehet hülyén hangzik de nem volt rendes kapcsolatom még. Lehetett volna legalább 5 barátom is de mindig elrontottam azzal h mikor a csokolozáshoz került a sor egyszerűen elfordultam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, h elfordúltál :)
2008. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, sőt biztos, hogy a csókolozásnál elfordultál, ne iedj meg , egy kapcsolat így kezdődik.Ne félj a csókolózástól, nagyon kellemes egy dolog, csak engedd el magad, és érezd a kiválasztott ajkait.
2008. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű, hogy azért, mert elfordultál :)
2008. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először csak vezéreljen a kíváncsiság.Milyen ízű lehet? Kemény,puha az ajka? Bátran érintsd hozzá az ajkad és élvezd az összhangját.
2008. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ez lenne az első csokolozás , az egy buliba volt szal ittam is és összintén nem emlékszem . És talállkozokk egy fiúval és mind az jár a fejembe h vajon megkell tegyem vajon meguszom anékül..szal gyáva vok:(félek attól h leégetem magam!!
2008. okt. 19. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes jogod van elhúzódni, amíg nem állsz készen (mert szerintem ez annak a jele). Ismerd meg jobban az embert, nem muszáj egyből csókolózni, sőt talán így még értékesebb is leszel számára. Várd meg, h előtte öleljen, pusziljon és ha már nem idengenkedsz a közelségétől, semmi fura nem lesz benne!
2008. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de tetszik ,mindegyik tetszet...és igen lehet értékesebb leszek számára de lehet h elvesztem...:(
2008. okt. 19. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Neeeem... Ettől biztos nem veszted el:)
2008. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egy 15 éves lány vagyok, lehet hülyén hangzik de nem volt rendes kapcsolatom még."


Erre csak azt tudom mondani, hogy én meg 22(F) vagyok és hasonlókat tudnék mondani. (Najó talán csak egy rövidebbet leszámítva, de ott is csak csók volt, semmi több.)

Szóval 15 évesen még egyáltalán nem gáz, hogy sehol se tartasz. Az én koromban már inkább gáz, de hát ez van, béna vagyok ehhez a témához. :))

2008. dec. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 isten 1800 válasza:
elég gáz vagy ha 15 évesen buliban csokólozgatsz stb.. inább te még tanulj többre mész vele!
2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!