Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a baratom 17. -ik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratom 17. -ik szulinapjara? (2 eve vagyunk egyutt)

Figyelt kérdés

20 adikan lesz a szulinapja,szoval nemsokkal karacsony elott....karacsonyra egy parfumot kap es egy kozos kepet bekeretezve,szoval ez a ketto kilove,es fogalmam sincs hogy a szulinapjara mit vegyek.

szeretnek neki valami hasznosat venni,de vegso esetben jo valami emlekezetes ajandekboltban kaphato disztargy is.


egyebkent szeret rajzolni,festeni valamint tetovall is ... de fogalmam sincs mit vehetnek


2009. dec. 5. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:
ti 17 eves fiuk minek orulnetek?
2009. dec. 5. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké, rohadt hasznos lesz ez a tanács, de figyeld ki, hogy mi hiányzik neki, bármi ami hétköznapi dolog, de mégis már nem az igazi. Pl. nekem anno a barátnőm egy új pénztárcát vett, mert látta, hogy szakadt a régi, meg panaszkodtam rá. Nem tudom pénzben hogy állsz, de a hobbijával kapcsolatos könyv is örömet okozhat :D
2009. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 éve kapcsolatban vagy, és nem jöttél még rá, hogy az ajándéktárgy a halál?? a legjobbak mindig az egyedi dolgok, amit te készítesz, ami valami közös emlékhez köthető? én meg innen aztán tényleg nem tudom, milyen típus a barátod, művész, sportoló, stb, de azt ajánlom, NE vegyél neki semmilyen tucatsz.rt. És aminek az én pasim legjobban örült? Fűző és combfix, rajtam:P
2009. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fuzo ,combfix mar megvolt,...valamint nyaklanc,gyuru,piercing,plussmaci,kulcstarto valamint kozos emlekhez kapcsolodo ajandek (egy ne zavarjanak tabla mert rokonai folyton ranknyitotak szex kozben) stb mert meg sorolhatnam

de mar kifogytam az otletekbol :(

2009. dec. 6. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!