Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a baratom szulinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratom szulinapjara?

Figyelt kérdés

Eleg nagy gondban vagyok emiatt. Neki olyan munkaja van, hogy sok penzt keres, es nem is sajnalja mindenfele technikai kutyure.

En mindig ugy voltam vele, hogy nem az ajandek a fontos, hanem, hogy egyutt legyunk, egyutt toltsuk el a napot (karacsony/szulinap stb), koncertjegy vagy ilyesmi.

Erre kozolte, hogy mivel nem igazan szereti a meglepeteseket, egy Sony Tabletnek tudna orulni. Hat koszonom szepen, ha lenne ennyi penzem, akkor magamnak vennek egyet eloszor. Ezt mondtam is neki, hogy ezt en nem engedhetem meg magamnak. De igy is gondban vagyok, nincs otletem, hogy akkor mit vegyek neki ajandekba. Szerintetek?


2011. okt. 16. 10:02
 1/5 DiMalto ***** válasza:
A barátod kicsit el van szállva....nekem ha már van barátnőm általában tisztában vagyok az anyagi helyzetével,és eszembe se jutna h Sony Tablet-et kérjek vagy egyeltalán megemlitsem ezt neki.......Szerintem a legjobb ajándék neki az "arcom arcom,de megnőttél" c. könyv
2011. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi, ezen jot nevettem :)
2011. okt. 16. 10:40
 3/5 DiMalto ***** válasza:
szívesen,amúgy nem viccnek szántam,tényleg azt adnám neki.....
2011. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel csak egy honapja vagyunk egyutt, ugy dontottem, hogy nem fogok vele talalkozni a szulinapjan, ugyanis ez a dolog szornyen bosszant. Ha megkerdezi,hogy miert, akkor megmondom. En szeretek adni, de nem igy. Ez igy eleg gazos.
2011. okt. 16. 18:56
 5/5 DiMalto ***** válasza:
jól teszed,de én a te helyedben elnyújtanám a nem találkozást 1-2 évszázaddal :)
2011. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!