Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem néz a szemembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy hónapja jöttünk össze,de már ismerem egy ideje.Azt vettem észre,hogy írásban olyan szépen el tudja mondani az érzéseit csakhogy én ezt tőle élőben szeretném hallani.Mikor megkérem,hogy mondja el élőben,elkezdi mondani de nem néz a szemembe.Kerüli a szemkontaktust.Nem értem miért lehet ez.
2014. febr. 1. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak lány vagyok, + írásban sem tudok normálisan beszélni az érzéseimről, nem is akarok. Bele tudok nézni a másik szemébe, de egy idő után kínosnak érzem. Az irodalom tanárnő is megemlítette már, de én nem szeretek valakinek a szemébe nézni, legalábbis hosszan nem.
2014. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

És nem tudom megmagyarázni miért, egyszerűen kellemetlen. És inkább bámulom a falat, padlót, akármit...

2014. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem feltétlenül rosszat jelent?Mert tegnap óta ezen gondolkozok és nagyon félek,hogy rosszat jelent.
2014. febr. 1. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szégyenlős.
2014. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos zavarban van ne erőltesd majd jön neki magától.
2014. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!