Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom kihasznal, o volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom kihasznal, o volt az elso szerelmem es most fenyeget. Lefekudtem vele teherbe estem es abortuszom volt, most o azzal szorakozik h ezt kurtolje ki es a szemembe nevet es fenyeget h mindenkinek elmondja, mit tegyek? H fejezze be?

Figyelt kérdés
mar konnyem sincs sirni anyit sirtam. maga az abortusz eleg volt nekem most meg csalodtam is az elso szerelmembe,abortuszon is atmentem,es ki is hasznalt most pedig folytataja..segitsetek ,mit tegyek?
2012. nov. 27. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Vedd fel és mutasd be a rendőrségen becsületsértés címen.
2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Valakivel tényleg veresd pofán az ilyen sz@rházit.

Neked pedig jó lecke, hogy ezután kerüld az ilyeneket

2012. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közönyt színlelsz,és nem törődsz Vele tovább,bármennyire fáj most az egész.ha erős voltál mindezt végigcsinálni,akkor most ehhez az egészhez is erősnek kell maradnod!Neki ne mutasd a fájdalmadat,csalódottságodat,hiszen éppen azért bánt,mert látja,hogy Téged lehet.Ne mutasd ki az érzéseidet,maradj kemény,tűnj érzéketlennek és megtörhetetlennek.Csak a családodhoz fordulj vigaszért,mert ők azok,akikre mindig számíthatsz.A sértésekre,bántásokra meg abszolút ne reagálj!
2012. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán furán hangzik, de utólag inkább örülnék egy abortusznak, mint egy ilyen fackalap gyerekét kelljen felnevelni.

Legközelebb okosabb leszel és védekezel.

Szabadulj meg tőle.

Ha meg elmondja másnak, hogy elvetetted a gyereket, 3 napig csúnyán néznek majd rád, de ha megtartottad volna a babát és egyedül, pénz nélkül kellene boldogulnod, vagy a szüleid nyakán a kisgyerekkel, úgy éreznéd, hogy tönkretetted az életedet.

Nem írtad, hány éves vagy?



28/n

2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok,koszonom a tanacsokat..amugy meg ezt azer csinalja mert elhagytam de hidjetek el h olyanokat csinalt ami nem emberi megakarta magat olni es meg sorolhatnam dura dolgok mint nemis tudom h az elejen h voltam ilyen vak....es most cs ezt hajtogassa h en mien rossz vagyok h elhagytam ot. cs egyet fuj de ezeket amiket csinalt es csinal nem lassa cs az o :(
2012. nov. 27. 17:53
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsanat a helytelen irasert csak nagyon zaklat vagyok remelem ertheto amiket irtam...
2012. nov. 27. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
érthető az írásod bár nem irodalmi műremek, jól tetted hogy otthagytad ne foglalkozz vele többet, ha elmondja hát elmondja elvetetni egy még ki nem fejlődött magzatot még mindíg jobb mint tönkretenni mindkettőtök életét (gyerekét meg a tiedet) legalábbis szerintem. Légy erős ezzel pasival meg ne foglalkozz többet ha azt látja hogy nincs eredménye annak amit csinál előbb-utóbb felhagy vele, neked annyi a dolgod hogy kitartóbb legyél mint ő és ráhívd a rendőröket ha okot ad rá.
2012. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Mondd meg neki, hogy nem érdekel, nyugodtan mondja, akinek akarja. Ez lehetne rossz indulatú pletyka is, aki akarja ugyis elhiszi, aki meg nem az nem, ez kizárólag a te dolgod, a te titkod a te életed, te osztod meg azzal, akivel te akarod. Ha nekem egy pasi elmondaná, hogy a volt csajának abortusza volt tőle és ezt mocskolódva, nevetve mondaná én őt nézném le nem a lányt.

2. ne beszélj vele többet. ez egy mérgező ember, irtsd ki az életedből.

3. a háziorvos utaljon be pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni az abortuszt és az azt követő történéseket.

4. Te egy értékes lány vagy aki hibázott. Tanulj belőle, előre nézz és legyen boldog életed.

2012. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az abortusz az ő hibája is. Te meg mondd meg neki, hogy inkább te kürtölöd róla világgá, hogy teherbe ejtett majd rákényszerített az abortuszra. Mert gondolom, nem jókedvedben mentél oda...
2012. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!