Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős segítséget kérek! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítséget kérek! Egy nagyon önbizalom hiányos lány vagyok. (? )

Figyelt kérdés
Egész kiskorom óta csesztetve voltam az alakommal,az arcommal,hogy ronda hájgombóc vagyok meg stb...Most 14 éves vagyok,kiskorom óta sokat fogytam,de persze tudom hogy van még mit fogyni.Az arcomtól hányok,nagyon rondának találom magam.164 cm vagyok és 55 kiló...Még most is folyton beszólnak hogy mangalica vagyok,nagyon rosszul esik...Nem tudom hogy ismerős e nektek ez a szó hogy "crossdressing".Azt jelenti hogy a fiúk beöltöznek lánynak,és úgy érzik jól magukat.Szóval szoktam nézegetni ilyen képeket,és hát a föld alá tudnék süllyedni...mert egy ilyen lány-fiú is sokkal szexibb meg jobb nálam...nem vagyok se szexi,se szép :( amúgy csendes meg visszahúzódó vagyok,meg kiváló tanuló is,szóval nem ez a mai cigizős bulizós fiatalság növendéke...De ha már meglátok egy nálam szebb csaj t vagy ilyen cd srácot akkor is már áhh teljesen sirni tudnék :( hogy én miért nem lehetek olyan jó meg szép meg szexis...
2014. febr. 1. 16:09
 1/8 anonim válasza:
Ha tényleg zavar,hogy csúnyának tartanak akkor fogyj le , tegyél érte mert ha akarod akkkor ez a legkönyebb módja, kicsit legyél igényesebb.. és ne azt várd, hogy történjen valami old meg
2014. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy próbálkozom,mert ugye kis smink,meg csinos ruha meg ilyenek,de lehet hogy valakinek tetszem,de sose tudom magam elfogadni :(
2014. febr. 1. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó smink csodákra képes::

[link]

nézd csak meg ezeket a képeket

2014. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 164 cm vagy és 55 kg, akkor nem lehetsz "mangalica"!! :O Szerintem pont ideális...

Miért tartod csúnyának az arcod? Vannak pattanásaid? Vagy miért??

2014. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg van pár de nem vészesek.Nem az miatt,hanem már megszokásból is,meg most pl ez a csávó [link] is százszor szebb nálam,a nyomába se érhetek :( eleve az egész arcom beállítása csúnya :(
2014. febr. 1. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:

a 164 cm, 55 kg normális

sportolj hogy izmosabb legyél és ne (bocs, nem tudom másként megfogalmazni, de nem bántásból) hájas

jobb alakod lenne, önbizalmat adna :)

és egyébként egyáltalán nem biztos hogy csúnya vagy attól hogy csúfolnak

2014. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én annak látom magam nagyon :(
2014. febr. 1. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
164 cm-hez 55 kg egyáltalán nem sok. Normális, nem hiszem hogy mangalica vagy. Barátnőm 162cm és 60kg és sztem még ő is bőven normális alkatú. Nem anorexiás és csontsovány az igaz, de nem is kövér.
2014. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!