Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 és 30 közötti lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 és 30 közötti lányok, ti mennyire vágytok komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedtek akkor már célirányosan komoly kapcsolatot kerestek amiben akár a házasság is benne van? Felmerül bennetek az ismerkedés folyamán, hogy vajon milyen apa, férj lehetne az illető?

Fiatalabb és idősebb nők is válaszolhatnak, de ez esetben légyszíves írjátok le a korotokat. Köszönöm.



2014. febr. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes lenne arra vágyniuk, mert a nők abban a korukban tudják megszerezni a legjobb férfiakat. Kb. 30 év felett meg már túl lesznek a legszebb éveiken. És csodálkoznak, hogy miért nem jönnek a hercegek, akik 25 évesen ostromolták őket, most meg nem. Hát azért, mert közben vannak ugyanúgy 25 éves nők, akikre lehet hajtani, felette meg eljárt az idő.
2014. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem egy értelmes 25 év körüli nő mindenképpen nézi azt is, hogy milyen férj és apa lenne az új "udvarló". Persze, ez nem azt jelenti, hogy megismerkedünk, van kocsija és lakása, akkor egyből házasság és gyerek. Nem! Hanem azt, hogy mennyire partner a férfi ezek együttes erővel történő megteremtésében. Ha az akarat és az elszántság meg van benne, pont úgy, mint bennem, akkor már egy jó orrhossz előnnyel indul nálam. :)
2014. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

én 23 leszek, de szerintem nem szabad ilyen céllal ismerkedni. Nyilván felmerül az emberben, hogy vajon milyen lenne az adott fél hosszútávon, általános filozófia...

De nem szabad túl komolyan venni, és görcsösen ragaszkodni, hogy én házastársat keresek. Szerintem ez csak romboló hatású a saját lelkünkre meg a kezdődő kapcsolatra...eleve ilyen elvárásokat támasztani... De igen, örülnék egy komoly kapcsolatnak, és terveznék hosszú távon, ha lenne kivel. De ez szerintem sosem azonnal derül ki. Nyilván alap, hogy elsőre is "okés"nak tartsam az illetőt.

2014. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebben az életkorban már anyagias üzemmódba kapcsolnak a lányok.Ha nincs jól kialakított életkörülményed,amibe kényelmesen be tudnak fészkelni,akkor nem vagy ember a szemükben.
2014. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, komoly kapcsolatot keresek, így minden új ismerettségnél figyelem, mennyire tudnám az életemet elképzelni vele. Már nem engedhetem meg magamnak, hogy hónapokat, esetleg éveket pazaroljak olyan valakire, akivel nem vagyok 'kompatibilis'.
2014. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, pont életem társát kerestem, akivel házasság is lehet. Tehát, nem férjet akartam fogni, hanem a hozzám valót megtalálni. Amiből az lett, hogy fél év után el is jegyeztek. Teljesen meglepett engem, de mivel eleve olyan férfit kerestem, aki családot szeretne majd alapítani. Ő meg pont olyan nőt, mint én már évek óta. :) Szeretjük egymást, passzolunk mindenhogy. Mivel meg van a másik, kár tovább keresgetni, most már tudatosan építjük a közös jövőnket. Együtt azért könnyebb az élet és boldogabb is.
2015. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágyok is,meg nem is.Kettős érzések vannak bennem folyton.
2015. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok, nem sokara 25.


Ez egy alapkriterium nalam, hiszen nem egyejszakas kalandot keresek, vagy "pasit", mint tinedzserkent.


Ilyen korban mar szerintem esszeru a ferfit, mint ferjet/apat is megnezni, nem csak azt, hogy milyen az agyban.

Pl. soha nem jonnek ossze olyannal, aki 3 gyereket hagyta hatra es koltozott Londonba es nem tartja a kicsikkel a kapcsolatot. Kapasbol az jut eszembe, hogy velem is ugyanugy megtehetne, na meg mar van gyereke.


Regen ugy gondoltam, hogy elozo kapcsolatbol szarmazo gyerek nem problema, szivesen lennek "mostoha". Na mar ez is kilove. Mert annak a gyereknek mar lenne anyja, emiatt engem sose fogadna el rendesen, na meg a paromnak orokke kapcsolatban kell lennie az exevel a gyerek miatt.


En egy normalis boldog egyszeru csaladot szeretnek 3-5 gyerekkel. Szoval itt is sokminden bukik, pl. aki max. 1 gyereket szeretne, de azt is csak hat hogy azert legyen, de kettot mar semmikepp sem.


Nem tudom, hogy talalok-e part.

De ha nem, nem erdekel.

Inkabb leszek egyedul, mintsem belemenjek egy parkapcsolatba, csak hogy legyen valakim.

Annyi ilyet hallok, es szanalmasnak tartom az ilyen noket.

2015. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!