Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy 18 éves komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy 18 éves komoly lánynak egy 30-33 év közötti ffinál?

Figyelt kérdés

Nyári munkán vagyok, 18 éves lány vagyok, elég komoly gondolkodásom van(mások szerint is), kb 20-21 évesnek néznek először. Kinéztem magamnak egy ffit, pont olyan, amilyet szeretnék, nem kell nekem 18-20 éves csőnadrágos, hajvasalós, tutyimutyi srác:/ Vmiért az dősebbekhez vonzódom.

Tudom nem lesz semmi ezzel a ffival, de mégis kíváncsi lennék, h am lenne e esély rá??

Kellhet egy 18-19 éves lány egy 30-33 év közötti ffinak??

Indokokat is írjatok, h miért igen, miért nem. Kössssszzi:)


2010. aug. 25. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Mert az életkor egy lényegtelen/elhanyagolható számadat.
2010. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én 20 vagyok, a barátom 28. ÉS soha nem zavart a korkülönbség. Ne ezen rágódj!
2010. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a mai 18 éves lányok többsége elég éretlen, naiv, ezért alakult ki ez a beidegződés, hogyha egy ilyen fiatal lány egy 30 év körüli férfival áll össze, akkor az biztos csak sex...pedig ha az a lány érett, komoly gondolkodású, akkor a kor csak egy szám, semmi több..

én is 18 vagyok, a koromnál jóval érettebb gondolkodású és most kezdek összejönni egy 30 éves férfival...elég vicces, mert ő viszont kívül-belül fiatalabbnak tűnik, mint amennyi, ezért szerintem félúton találkozunk (a kort illetően):D

2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Esélyed van, nem is kevés: ha csak dugni akarsz.

Egy komoly kapcsolatra elég kicsi az esély, de ugye lottó négyes is létezik.

2010. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És, h keltsem fel az érdeklődését? A szitu az, h már csak 1 nap nyári munkám van, már csak egyszer látom.:(

Van egy boltja az én munkahelyem mellett, oda szokott árut hozni.

Köszönjek rá, hiszen egymás mellett dolgozunk, vagy mit tegyek?? HELP

2010. aug. 26. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, beszélgess valamiről, ha csak a boltról is, ha meg sem próbálod az nagyon szar lesz.
2010. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 poetic ***** válasza:

1 nap nyári munkád van? ...és már csak 1x látod? :D mégis mit akarsz tőle?

30-33 év közötti pasinak a családalapításon kellene törnie a fejét, neked meg a tanuláson...meg hogy egy picit tapasztalj. Nem arról van szó, hogy feküdj le mindenkivel, de tapasztalnod kell, helyzeteket, kapcsolatokat...problémákat...stb.

Más értékrendje van egy annyi idős felnőtt férfinek, ha meg nem, akkor ott gondok vannak :)


Nem csak attól vagy felnőtt, hogy komolyabban gondolkozol vagy idősebbnek nézel ki. Sok tapasztalat kell, amit persze nem úgy értek, hogy pasicserélgetéssel vagy szexuális úton éred el...

2010. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, sajnos...

Am az utolsó napom lesz a nyárimunkahelyemen hnap, nem csak egy napot dolgozom...

Igen, tudom nekem a tanuláson, meg a tapasztalat szerzésen kéne törnöm a fejem, neki meg már a csaláld alapításon, de olyan szép álomnak tűnik...

És az a baj, h én a 28-33év közötti férfiakhoz vonzódom, nem tom, h miért... nem tehetek róla ez van. Az én korosztályom nem is nagyon kelti fel az érdeklődésem.

2010. aug. 27. 10:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már ezt, hogy más az értékrendje egy 30 éves férfinak. Igenis simán lehet belőle kapcsolat. Ritka, de nem elképzelhetetlen.

Hány olyan kapcsolat van ahol a pasi 10-12 évvel idősebb.

Beszélgess vele, aztán kiderül hogy mi van.

2010. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 poetic ***** válasza:
Legutóbbi hozzászóló. Alapjaiban természetes dolgokra ne próbálj már rácáfolni, mert eleve hülyeség. Nem elsősorban 10-12 év különbségről beszélünk, hanem egy 18 és egy 30-33 éves emberről.
2010. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!