Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a mai világban érték és érdemes érte küzdeni és bármit bármi áron megtenni érte?

Figyelt kérdés

Komolyan gondolom. Tényleg mi az, amiért érdemes élni ebben a XXI.sz-i világban ?


A kérdést nem igazán tudtam hová tenni, ezért tettem ebbe a csoportba. Kizárólag értelmes válaszokat kérek.

előre is köszi


2014. febr. 2. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a gyerekekért...?
2014. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahely
2014. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs ilyen.
2014. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valakiért..
2014. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom azért a párkapcsolathoz is van némi köze. feltételezem nincs párod, így szeretetben is hiányt szenvedsz.


ez nagyon egyéni kérdés, a lehetőségeidtől függően kell kialakítanod egy olyan szmeélyiséget, ami motiválható. de például elindulhatsz azon az útonm, hogy teremtesz valamit, ami a mai világban is érték, és onann tudod, hogy vlaami érték, hogy sokan vágynak rá. pl pénz, szeretet, társaság, hírnév. legalább is a legtöbb embernek.

de gondolom neked egyik sincs. tehát ezek megteremtése.

2014. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat időröl időre , de olyankor jön elő ,mikor nem mennek a dolgaim . Például mikor szerelmes voltam , de nem kellettem , vagy most munkanélküli vagyok a tetejébe szingli is és igazi barátoim sincsenek sajnos ,és persze megtalál ez az érzés .


A lényeg ,hogy pozitívan kell nézni a dolgokat . Ha eszel valami finomat , főzöl , sütsz valamit ami fincsi lesz , sportolsz és felüdül tested lelked , süt a nap , olvasol egy jó könyvet , kirándulsz valami szép és érdekes helyre , megnézel egy jó filmet , szóval kis millió dolog . A lényeg a hozzáálláson múlik .


Én hajlamos vagyok pesszimista lenni , negatívan gondolkodni ,beszélni de dolgozom azon hogy ez ne így legyen .


Nekem sokat segített az önfejlesztő és "segíts magadon" literatúra is , film , ,meg a motivációs beszélők előadásai .


Luise Hay , Wayne Dyer vagy akár a Dalai Láma találni kell olyat aki és ami motivál . Nem kell mindent betéve venni amit mondanak ,de mindegyikük a jóságot és szeretetet hírdeti , először magunkat kell megszeretni ,majd másokkal is szeretetteljesnek és jóságosnak lenni . Van abban valami nagyon szép és felemelő mikor segítesz valakinek , legyen az akármilyen kis dolog .


Persze sokan mondák nekem ,hogy a motívációs szónokok , írók sok pénzt keresnek ezzel ,de ez csak egy része a dolognak , az sehogyan sem lehet rossz mikor az ember a jóságot és a szeretetet hírdeti .


Fel a fejjel , szép napot . :)

2014. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!