Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit érdemes MAX kiadni...

Mennyit érdemes MAX kiadni egy napszemüvegért? Tényleg a Ray-ban az már a sznob kategória?

Figyelt kérdés

Azt mondják egy napszemüveg MAX 10 ezer forintot ér! Ami 30-40 ezres, az már a sznob kategória!

A 10 ezres ami tényleg UV meg mindenféle védős, és megvéd, 2 ezres a színes lencsés, ragasztott fóliás.

A Ray-ban a sznob kategória a 30-40 ezres árával!


Elhihető?



2014. jan. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 16k-t adtam ki az enyémre, Polaroid lencsés, nagyon jó, de úgy adtam ki rá, hogy már legalább 5. éve koptatom.
2014. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit érdemes, amennyit a pénztárcád elbír. Nyilván, ha minimálbérért gürizel, akkor nem éri meg 60 ezres szemüveget venni. Az első drágább szemüvegemet 55 ezerért vettem, abból a pénzből, amit suli mellett kerestem, nem bántam meg. Most hogy már 'felnőttem' szerencsére megendehetem magamnak a drágább dolgokat, ha nem ennyit keresnék, nem venném meg.
2014. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a 30-40 ezres Ray B. a márka legolcsóbbja, mióta megint divatba jött pár éve, kétszeresére emelkedett az ára. 6 évvel ezelőtt én még a standard rb-emet 20 ezerért vettem. Most ugyan az a modell 50-en felül van.
2014. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a RayBan egy átlagos jó márka normális országban megfizethető egy átlag ember számára is. Itt akkor érdemes olyat venni ha van rá pénzed. Kis keresetből olcsóbbat érdemes nézni. A polaroidnak egyébként tényleg kiváló a lencséje a többinek sem jobb és 10-20 ezer között lehet venni.
2014. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!