Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasit folyton vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasit folyton vissza a baràtom?

Figyelt kérdés
Két honapja vagyunk együtt,hetente kb 3-szor alszunk együtt,de ilyenkor is alig van szex (kb egyszer egy héten).Ha probàlkozok visszautasit,mondvàn,hogy fàradt,nincs kedve stb Ma reggel végre ö kezdeményezett,nagyon jo volt.Aztàn viccesen megkérdezte,hogy "ninfomàn" vagyok? En meg mondtam,hogy nem,miért lennék az?Egyszerüen ha vele vagyok kivànom ôt,miért ekkora bün ez? Mondtam is neki,hogy ezentul nem kezdeményezek,mert csak rosszul esik a visszautasitàsa,ha akar ö valamit szoljon.Attol tartok ,hogy ez a "vàgy külömbség"elöbb utobb megmérgezi a kapcsolatunkat.Vagy önkielégitsek valahànyszor neki nincs kedve? Normàlis vàlaszokat köszi.30N
2014. febr. 2. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:

"Attol tartok ,hogy ez a "vàgy külömbség"elöbb utobb megmérgezi a kapcsolatunkat."


Igen.


"Vagy önkielégitsek valahànyszor neki nincs kedve?"


Igen.

2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy én segítek neked:D


26/f

2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Vagy önkielégitsek valahànyszor neki nincs kedve?"


Ez pl. nem rossz ötlet, igen :)


20/F

2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A heti egy az nem teljesen normális, főleg ha többre is van lehetőség... Ő hány éves? Minden rendben van nála? Persze ha valóban sokat dolgozik, későn jár haza, akkor lehet hogy tényleg fáradt, ezt nem tudhatom...

Én mondjuk nehezen viselném, ha a párom állandóan visszautasítana, legfeljebb ha nagyon szeretem...

29n

2014. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ö 45 éves,igen elég sokat dolgozik,és megértem ha fàradt ,de azért nehéz elviselni a 10-böl 9 visszautasitàst :( kezdem ugy érezni,hogy akkor is azért csinàlja,hogy hagyjam utànna békén :(
2014. febr. 2. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Te nem dolgozol?
2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De igen én is dolgozom,azon kivül vezetem a hàztartàst és nevelem a gyerekem,fàradt vagyok én is ,de mikor velem van kivànom öt,nem kérem azt hogy naponta hàromszor szexeljen velem de azért ez kevés :) :(
2014. febr. 2. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Sportoltok? Mi az étrendetek? Ő mit dolgozik?
2014. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)) én sportolok,ö nem :) Menedzser egy cégnél nem hiszem hogy olyan fàradt mint azok a férfiak akik fizikai munkàt végeznek :)
2014. febr. 2. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:

A szellemi munka ilyen szempontból sokkal fárasztóbb. (A nagy alvásigényt a szellemi megterhelés okozza, az izmok ébren is pihennek, ha pihentető helyzetben vannak)


De valószínű, hogy az lehet az ok, hogy nem sportol, és sokat stresszel. Nem fiatal már.

2014. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!