Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány nőnek szinte azonnal sikerül párt találnia?

Figyelt kérdés
Van pár olyan ismerősöm akik kisgyerekkel havonta váltogatják a pasikat. Nekik miért sikerül olyan könnyen pasit találni?
2014. febr. 2. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát vagy nagyon közvetlen a kisugárzásuk, vagy teljesen mindegy kikkel állnak össze. Ha magamat veszem alapul, én azért nem találok senkit, mert nem vagyok túl közvetlen, és nem mosolygok állandóan, a pasiknak meg ez kéne :)
2014. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szépek, vidámak, közvetlenek, vonzóak, humorosak, intelligensek... válogass :)


Vagy rosszabb esetben az ellenkezője, a plázacica verzió. Azoknak is elég ám a diszkóban körülnéznie egy p*csányi miniben, lesz utána kajtató kan.

2014. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ezek nem egyéjszakás kapcsolatok.
2014. febr. 2. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan tipusú nők akik bárkit megtudnak fogni. A kisugárzás, a mosoly, az előítélet mentesség, az hogy bárkivel el tudnak beszélgetni nagyon sokat jelent. Vannak olyan emberek, férfiak, nők egyaránt akiknek egy egy ismerkedés felér egy harccal. És van akinek olyan könnyen megy, mint egy levegővétel. Alkati kérdés és tanulható is. Önbizalmat igényel.
2014. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy vonzók és intelligensek, ahogy előttem írják, vagy erőszakosak és rámenősek. Anyám (aki elvált) bárkit megkaphatna, mert meglehetősen csinos és értelmes nő, fordulnak utána a férfiak, ő mégsem megy bele ilyenekbe, hogy havonta váltogassa őket. Anyám kollégája pedig messze nem egy szépség, igénytelen ráadásul, és még nőiesen fejeztem ki magamat, ráadásul a személyisége is borzalmasan irritáló és agresszív, mégis havonta cserélgeti a pasikat, akik meg futnak utána. Ebben keress logikát.
2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem pasit fogni nehéz, hanem megtartani.

Ha havonta váltogatják a pasikat az az ő szegénységük,egy kis szórakozásra jók, aztán megy tovább mellőlük mindenki.

Az ilyeneket ne irigyeld, hidd el, ők se boldogok így.

2014. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ők dobják a pasikat.
2014. febr. 2. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésben ott a válasz!


Havonta váltogatja! Gondolom a pasasai is hasonló gyakorisággal váltogatják partereiket.


Alkalmi társakat könnyű találni pláne ha a nő is pasizós, közvetlen típus.

Az ilyeneknek mindegy van-e gyerek vagy nincs mert nem a tartós kapcsolatra hajtanak. Ilyen esetben nincsenek akkora elvárásaik sem a partnerrel szemben, mint akkor, amikor hosszabb távra terveznek.


A komoly pasik/nők nem adják magukat könnyen és nem csak egy hónapig maradnak.

2014. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy ki hagy ott kit. A lényeg, hogy képtelenek tartós kapcsolatra. Legtöbb esetben kifelé mutatják a boldog, független nőt, de ők is arra vágynak, hogy szeressék őket.

Egy barátnőm pont ebben a helyzetben van évek óta: tisztában van vele, hogy egy csinos, dekoratív nő, körül zsongják a pasik, szinte mindig van valakije, de ő maga is megmondta, hogy boldogtalan így, mert nem erre vágyna, hanem egy normális emberre maga mellett. Minden egyes "kaland" után sérül, egyre bizalmtlanabb és ez megmérgezi minden újabb kapcsolatát.

2014. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 13 éves korom óta max pár hetet voltam egyedül, mindig volt valakim, rövidebbek, hosszabbak, de soha nem dobott ki senki, mindig én vetettem véget a kapcsolatuknak, aztán hamar találtam is mást. Nem mondom, hogy csúnya vagyok, elég szép vagyok, de nem vagyok tökéletes, pl van egy pár plusz kilóm, de ez sosem akadályozott semmiben, bomlottak utánam a pasik. Szerintem azért, mert pozitív vagyok, mosolygós, kedves, barátságos(nőkkel nem annyira), jó a humorérzékem, nem vagyok hisztis, nyugodt vagyok, művelt.

Nem irigykedni kéne ám, hanem változtatni kicsit, mert ha taszítod a pasikat, annak általában oka van!

2014. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!