Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kezdeném előről , 16L vagyok. Mikor 11 éves voltam , anyukám megismerkedett a mostani pót apukámmal . Eggy év után be is mutatott a családjának ( mármi a szüleinek és rokonainak) köztük aki Ádámnak (unokatestvérének) is aki akkor 15 éves volt ( én meg 12). Kb. ilyen eggy év elteltével bejelölt facebookon és elkezdtünk irkálni, random dolgoról pl. hogy mizu otthon ? meg , Józsi (pótapum) jólviselkedik? És hát így elkezdtünk dumálni , mire 14 éves lettem és ő meg 17 ebből a kis barátságból eggy óriási barátság lett , mindent megbeszéltünk egymással , sőt , jobban bíztam benne mint bármelyik barátnőmben. Mindenben tudott segíteni a matek példáktól egész a szerelmi bánataimig. Rengeteget röhögtünk és mikor élőbe találkoztunk akkor mindíg szemezgettünk egymással meg hülyéskedtunk. Pl. szüretkor a ragacsos szőlős kezével kergetett meg diót ettünk a diófa alatt. Lefényképezett ahogy elestem a sárban és avval fenyegetett hogy felrakja facebookra. Annyira jó barátok lettünk hogy még a barátnője nevét is elárulta ,pedig az anyukájának megnemondta. De most kezdem úgyérezni hogy én többet érzek iránta mint egy baráthoz pedig ő ezerszer elmondta hogy nincs hátsó szándéka meg ilyesmik és szerintem igazat mondott. Na de mivan akkor ha nekem van ?

2014. febr. 2. 17:08
 1/4 zotanbro ***** válasza:
hat ez szar ugy :Df
2014. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó modnatod hatalmas! :D:D:D

Istenem de édes :D

Próbálkozz be nála. Mit veszíthetsz?

2014. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. elveszíthetem azt a barátságot amit két évig közösen felépítettünk , és ebbe komolyan belehalhatnék :D
2014. febr. 2. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akár tőled többet, inkább hagyd

Túl jóban vagytok hogy ezt érdemes legyen kockáztatni, főleg hogy többször is mondta hogy ez csak baráti

2014. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!