Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benzyee kérdése:

Szerintetek érdemes küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Háát van 1 másik volt pasija, akivel másfél évig együttvolt és én jöttem a képbe mikor szakítottak mert ugye hát kelett neki a társ.És összejöttünk. 2 és fél hónapot voltunk együtt ugy hogy szinte a kapcsolatunk végén még a volt palijával beszélgetett/talizgattak. És hát most ugyvan hogy Febr.1.ig lettek volna ugymond együtt de ugy hogy a csaj nem szereti őt hanem engem szeret.Megigérte a csaj nekem hogy nem smárolnak és nem fekszenek le.És most meg ugyvan hogy Febr.5.ig vannak együtt és utánna mondja meg hogy kit választ. És kb több mint 3 hete küzdök érte. De közben, a csaj meg mondja nekem h elege van a pasikból meg mindeggyik ugyan olyan stb... Szerintetek?
2014. febr. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen éretlen kispcsáért nem.
2014. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
légy büszke férfi, és hagyd ez egészet a francba! nehogy már a csaj ennyire megalázzon téged, és ha most ezt teszi veled, mi lesz majd néhány hónap múlva ha összejöttök?!
2014. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi ez a határidő marhaság??? majd pont nem fog vele lefeküdni mi...?
2014. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


Amúgy a #2 esnek adok igazat


egy ilyen kis pcsáért meg tényleg ne tökretesz

2014. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bizony nem foglalkoznék a csajszival! Nekem nem állítson fel dátumokat meg határidőket. Legfeljebb azt mondanám, hogy majd jelentkezzen, ha végleg szakított azzal a csókával, aztán majd én meglátom, hogy éppen akkor kell-e nekem vagy sem...
2014. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy még ő szidja a pasikat... :D

Egy ilyen lányért nemhogy küzdeni nem érdemes de még az ujjadat mozdítani sem. Legyél büszke, állj ki magadért és hajtsd el a fenébe, ne a farkad után menj.

2014. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények között nem érdemes küzdeni egyetlen lányért vagy nőért sem. Ha jól nézel ki szerinte (jelen esetben jobban, mint a pasija), úgyis összejön veled, ha nem, akkor meg nem.
2014. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a csaj undorító. Tárgyként kezel.
2014. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

xddddd

mint a hivatalban, minden határidő szerint működik :DDD


gyerekek...

2014. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!