Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki kinézett magának a buszon,párszor már szemeztünk meg stb.Nekem tetszik a lány és ha sikerülne összeis jönnék vele.Megtaláltam ezt a lányt mívipen és kiderült hogycsak 2hónap múlva lesz mégcsak 15éves.Én 2hét múlva 17.Tudom hogy ez nemnagykorkülönbség de...... Ha én együttvagyok valakivel és szeretem és őis szeret akkor nekem hiányzik az hogy lefekdjünk egymással vagy néha esetleg vadabbul egymásnakessük stb.... Attól félek hogy ez vele lehet nemmenne mertmégcsak 15éves. Nem arrakel érteni.... egyáltalán nemcsak lefektetni akarom és ennyi.Csak előző barátnőm is 15éves volt mikor lefeküdtünk de rá többmint fél évet kellet várni ezért és az nemtúljó..... Amugy ez a lány lazán letagadhatná hogy hány éves kinézetre kb mindenki 17évesnek tippelte..... Szerintetek összejöjjek vele és majd kiderül?Tudom ha szeretem akkor tudok miatta várni stb stb de szerintem tiis tudjátok milyenjó olyannal lefeküdni akit szeret az ember... Most akkor mittegyek?
2009. dec. 6. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Vágj bele! Lehet sokat nem is kell rá várni... a mai fiatalok... ugyebár... :D

Szóval ha tetszik, ez ne legyen akadály!!!

2009. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hátt... lehet :)
2009. dec. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!