Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
van egy fiu akit nagyon szeretek de neki bnője van. már egy ideje együtt vannak. De bevallotta h szeret engem is de a bnőjét nem akarja elengedni..de nekem az fáj hallani..és folyamatosan depressziós vagyok ez miatt..:/ de elengedni sem tudom ezt a fiut mer annyira szeretem hogy inkább elviselem a szomorúságot csak hogy vele lehessek..
2014. febr. 2. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nehéz..de jobb ha nem kötsz bele más kapcsolatába.
2014. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne szolj bele. Lehet, hogy pont miattad, fog szakítani a mostanival, hogy veled lehessen, de ha nagyon rányomulsz akár olyan embernek is tekinthet, akiben nem fog tudni megbízni tudva, hogy olyannal akartál összejönni akinek volt vkije. 18F
2014. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha nem beszélek vele..akkor olyan depressziós az egész napom..csak akkor vagyok boldog ha beszélünk..:/
2014. febr. 2. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
De nem azt írtam, hogy ne beszélgess vele hanem, hogy ne nyomulj rá a 2 nem ugyanaz. Bár ne hozz fel olyan témát ami arra utalhat, hogy mindennél jobban akarod már attól a perctől kezdve. Mondom az lehet, hogy nevezet jóra és örökre elveszítheted.
2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem..:) olyan rossz hallani amikor mondja hogy a bnőjéval van..és nem ugy hangzik mintha el akarná engedni.:/
2014. febr. 2. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy hány évsek vagytok, de ha 18 alatt akkor kb minden 10000. kapcsolat maradandó ami házassággal végződik szóval lesz ott még lehetőség.
2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok.:) ő meg 17:) de ha egyszer most őt szeretem?:// nemtudom csak úgy elfelejteni arra gondolva h lesz méég lehetőség.:=
2014. febr. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!