Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már együtt vagyunk, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már együtt vagyunk, de még nem teljesen. Így is vegyek neki Valentin napra ajándékot?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel most a napokban jöttem össze,de ez a kapcsolat még nagyon az elején tart,de nemsokára Valentin nap,és biztos vagyok benne,hogy fogok kapni tőle valamit,de ilyenkor a lánynak is illik ezt viszonozni nem? Viszont nem tudom,hogy mit adhatnék neki,mert még olyan jól nem ismerem,szóval plüss mackót,meg párnát ezeket kihagynám,de akkor mégis mi az ami nem olyan nyálas,de esetleg örülne neki?(A srác 16 éves)

2014. febr. 2. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit kézzel, és hogyha esetleg nem kapsz semmit akkor nem adod neki oda és jó lesz jövőre :D
2014. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem karkötő, telefontok, kulcstartó vagy ilyen apróságok jók így az elején. Attól függőn mit szeret, lehet specializálni őket. Ezeket magad is elkészítheted és még hasznuk is van. Ráadásul gyakran vannak szem előtt és rád emlékeztetik :)
2014. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!