Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan lánnyal aki nyugtatót szed?

Figyelt kérdés
Nem volt valami fényes gyerek korom,általános iskola,középiskola se volt az de állandóan szorongtam és streszeltem minden nap minden percben,többször akartam öngyilkos lenni,meg ki vagyok készülve idegileg, most pchilogushoz járok és frontint kell szednem.Viszont nem idegeskedek semmin úgy mint régen,és normálisabb is az életem..Csak 18évesen nyugtatót szedni hát nem tudom de ciki bevallani...Van egy srác aki normális meg minden de mit nézne ha bevallanám,hogy nekem nyugtatott kell szednem..
2014. febr. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
hááát pont nem érdekelne h mit szed a lány akibe beleszerettem :)
2014. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, miért lenne ez kizáró ok ?
2014. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem se izgatna
2014. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna.
2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem gondolkodsz az öngyilkosságon, simán. Ha viszont igen, nem mennék bele egy kapcsolatba.

Már fenyegettek öngyilkossággal...

2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, én is szedek :D

De a frontin nem a legjobb gyógyszer, könnyű hozzászokni, aztán mindig egyre több és több kell. Ja és elálmosít. Személy szerint csak alkalmanként javaslom a szedését. És ne pszichológushoz járj, hanem pszichiáterhez. Az majd ír föl neked jobb cuccot :)

2014. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16/Lány


Szia, bocs láttam, hogy fiúknak szól, de velem is hasonló a helyzet. Pocsék kisgyermek-, gyermek- és általános iskolás korom volt, és nem úgy tűnik, hogy ez a középsuli jobb lenne.

Én is voltam pszichológusnál - a szüleim elrángattak, nem bírták a dühkitöréseimet - és az első "beszélgetésnél" az ópiátok jótékony hatásait ecsetelgette előttem. Fasza lehetek mi?!

Bár én gyógynövényeket kaptam, de Semmit nem használnak!!! Feleslegesen szedtem már le is álltam vele, szart sem értek!

×××

Amúgy fel a fejjel, ha a kiszemelted rendes ember, ér valamit (úgy értem igazi férfi), és elmondod neki, hogy azóta már jobban vagy...

...Ha megért és elfogad, csak akkor menny bele a kapcsolatba, tudod, ha látod a szemében, hogy őszinték a szándékai! Egy Próbát megér...amúgy te tudod, hogy mennyire szeretnél vele valamit is kezdeni.. közel kerülni v valami, de Sok Sikert!

2014. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!