Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 17 évesen ki nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 17 évesen ki nem volt még szerelmes?

Figyelt kérdés
17/f vagyok és még soha nem láttam egy nőben se a szexuális vágyon kívül mást. Normális ez ennyi idősen vagy majd eljön az is?
2014. febr. 3. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Most is vágyom rá, hogy megtaláljam. Amikor megtetszik egy lány, közeledek felé, de egy idő után elmegy az érdeklődés. Miért lehet ez? Sok mindenben válogatós vagyok, lehet itt is ez lesz a gond?
2014. febr. 3. 10:12
 2/6 A kérdező kommentje:
... vagy lehet, hogy éreztem, de én úgy gondolom az nem mondható "szerelemnek"...
2014. febr. 3. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én.
2014. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25 múltam és még nem voltam szerelmes... max fellángolások voltak, de azok nem tartottak ~2 hétnél tovább.
2014. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27 múltam és nem voltam még szerelmes. Én nyertem :)
2014. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még soha, 2,2 évtized alatt. Ismerkedésnél mikor a másik fél bejelenti a szerelem/rajongás fennállását, akkor "megtorpanok" mert nem tudok mit kezdeni a helyzettel.. s inkább elmenekülök, nem akarok játszani senkivel érzelmeit kihasználva.
2014. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!